Dev Kampanya Geldi! 3 Ay Ertelemeli Olarak Kullandırılacak! Kredide Faiz İndirimi de Sağlanacak!

Dev Kampanya Geldi! 3 Ay Ertelemeli Olarak Kullandırılacak! Kredide Faiz İndirimi de Sağlanacak!
YAYIN TARİHİ: 31.07.2021 23:25:00

EKOkredi ürünü kapsamında elektrikli ve hibrit araç alacak müşterilere yönelik kredi fırsatı sunulduğu ifade edildi. İşte EKOkredi kampanyasının özellikleri...

Kredi haberleri sürekli geliyor. Krediler ile ilgili gelen son dakika haberi büyük yankı uyandırdı. Dev kampanya ile ilgili banka tarafından önemli açıklama geldi. Kredinin 3 ay ertelemeli olarak ödeneceği duyurusu yapılması ile kredinin tüm detayları araştırılmaya başlandı.

Yapılan açıklamaya göre, EKOkredi ürünü kapsamında elektrikli ve hibrit araç alacak müşterilere yönelik kredi fırsatı sunulduğu ifade edildi. Bu fırsatta uygun taksit imkanları da sağlanmaktadır. Bir sonraki EKOkredi'den faydalanılması durumunda da yüzde 10 faiz indirimi sağlanacağı da ifade edildi. Kredi hakkında tüm merak edilenler...

3 AY ERTELEMELİ OLARAK SUNULUYOR!

Kredinin tüm detayları merak edilirken, Şekerbank tarafından da yapılan açıklamaya göre, "EKOkredi ile bugüne kadar 117 bini aşkın kişiyi enerji tasarrufu ile tanıştıran banka, EKOkredi ürünü kapsamında bireysel müşterilerine özel iki yeni kampanya başlattı. Şekerbank, A sınıfı elektrikli cihaz ile elektrikli veya hibrit özellikli araç alacak müşterilerine ihtiyaç duydukları finansman desteğini EKOkredi ile 3 ay taksit öteleme imkânıyla sunarken hem enerji giderlerinin düşürülmesine destek olmayı hem de düşük karbon salımına katkıda bulunmayı hedefliyor." açıklaması yapılmıştır.

EKOKREDİ'NİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Kredi ile ilgili olarak, arka kısıtlaması olmaksızın ‘A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kampanyası’na başvurmak isteyen kişilerin, proforma veya fatura göstererek uygun koşullarda taksit tutarları ile EKOkredi avantajlarından yararlanabileceklerdir.

Bu kapsamda Elektrikli veya hibrit özellikli araç satın almak isteyenler için de satın alacakları 0 km ve 2. el taşıtlar için 48 aya varan vade seçenekleri EKOkredi sunulurken 300 TL değerinde şarj dolumu da hediye edileceği açıklaması yapılmıştır. Ayrıca kampanyalardan yararlanacak olan Şekerbank müşterileri, bir sonraki EKOkredi kullanımları için yüzde 10 faiz indiriminden yararlanabilecekleri ifade edilmiştir.

Yapılan açıklamaya göre görüşlerine yer verilen Şekerbank KOBİ tarafından da, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Kumoğlu tarafından konu ileilgili olarak, EKOkredi ile enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji yatırımlarına finansman sağladıkları açıklamasında bulunarak, "EKOkredi ürünümüzü, enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımı uygun ödeme koşullarıyla desteklemek amacıyla geliştirdik. Bu sayede hem müşterilerimizin bütçesini hem de doğamızı korumayı hedefledik. EKOkredi ile binalarda enerji verimliliğinin artırılmasından rüzgâr, su ve güneş gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına yönelik dönüşüm projelerine, atık yönetiminden modern tarım teknikleri yatırımlarına kadar geniş bir yelpazede bireylerin yanı sıra çiftçi, esnaf ve işletmelerin enerji verimliliği yatırımlarını uygun koşullarda finanse ediyoruz." açıklamalarında bulundu.

YÜZDE 50 ORANINDA TASARRUF!

 Kumoğlu, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu; “Apartman ve site yönetimlerine özel Türkiye’nin tek kredisi olan EKOkredi kapsamında yapılacak ısı yalıtımı ile elektrik ve yakıt giderlerinde yüzde 50’ye varan tasarruf sağlayarak hem doğayı hem de boşa harcanan emeği koruyoruz. EKOkredi Yalıtım’ı, sıfır faiz ve masrafsız kredi seçenekleriyle sunuyoruz. Diğer taraftan Tarımsal EKOkredi ile de çiftçi ailelere modern sulama projelerinin yüzde 100’ünü finanse etme imkânı sunuyoruz. Böylelikle çiftçilerin seralarının yalıtımı, özellikle jeotermal  kaynaklarla ısıtılan sera yapımı, sulama kuyuları için güneş panellerinin kurulması gibi yatırımlarına 5 yıl vade, hasatta ödeme imkânı ve sabit faiz oranı ile finansman desteği sağlıyoruz. Ayrıca sera ve güneş enerjisi için projenin toplam bedelinin yüzde 75’ini kredilendiriyoruz.” açıklamasında bulundu.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER