Destan'ın Akkız'ı Cedi Osman'ın sevgilisi... Ebru Şahin bastı parayı yaptı estetiği eski hali fena!

Destan'ın Akkız'ı Cedi Osman'ın sevgilisi... Ebru Şahin bastı parayı yaptı estetiği eski hali fena!
YAYIN TARİHİ: 24.11.2021 09:32:00

​Ebru Şahin bastı parayı yaptı estetiği eski hali fena! Destan'ın Akkız'ı Cedi Osman'ın sevgilisi... Hercai dizisiyle yakaladığı şöhreti yeni dizisi Destan'a taşıyan güzel oyuncu Ebru Şahin'in eski halinin fotoğrafları görenleri şaşkına çevirdi. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan ve her paylaşımında güzelliğiyle ön plana çıkan Ebru Şahin'in estetiksiz hali görenleri şaşkına çeviren cinsten.

Akın Akınözü ile başrolünü paylaştığı Hercai adlı diziyle şansı bir döndü pir döndü Ebru Şahin'in. Yüzü hem işte hem aşkta gülen Ebru Şahin şimdilerde NBA'de forma giyen basketbolcu Cedi Osman'la evlilik hazırlığı yapıyor. 27 yaşındaki genç oyuncu Ebru Şahin İstanbullu Gelin ile ön plana çıksa da asıl patlamasını atv ekranlarındaki Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteriyle yaptı. Sonrasında geldi reklam anlaşmaları, geldi dünya çapında şöhret. Egzotik güzelliğiyle de dikkat çeken Ebru Şahin'in estetik fotoğrafları görenleri şaşkına çevirdi. O da meğer estetik harikasıymış. 

Öncesinde Savaşçı,  İstanbullu Gelin, Yasak Elma gibi dizilerde rol alsa da asıl patlamasını Hercai dizisiyle yaptı Ebru Şahin. atv ekranlarında yayınlanan dizinin başrolünü ise Akın Akınözü ile paylaşıyordu. Hatta bir dönem ikilinin aşk yaşadığı iddia edilse de Akın Akınözü'nün hali hazırda bir sevgilisi vardı. Sonrasında da Ebru Şahin'in NBA'de forma giyen Milli basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.


Ortaya atılan bazı iddialar vardı. İddialara göre Akın Akınözü, Ebru Şahin'den hoşlanıyordu ama Ebru Şahin kendisine asla yeşil ışık yakmamıştı. Zira bu yüzden Akın Akınözü ve Ebru Şahin sette sık sık yan yana gelmiyordu. Ebru Şahin'in Cedi Osman'la aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından Akın Akınözü'nün sette delirdiği hatta bu olaydan sonra setteki çalışanlara kötü davrandığı da iddia edilmişti. Ancak hepsi iddia olarak kaldı ve dizi geçen sezon sonunda final yaptı.

Ebru Şahin şimdi de yine atv ekranlarında bir diziyle izleyiciye merhaba dedi. Destan adlı dizinin başrolünü üstlenen Ebru Şahin, dizide Akkız karakterini canlandırıyor. Ebru Şahin'in yeniden ekrana dönmesiyle hakkında pek çok detay tabi ki merak edilip aranmaya başladı. Ancak kimse bunu görmeyi beklemiyordu muhakkak.

Şimdilerde güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan 27 yaşındaki güzel oyuncu Ebru Şahin'in bir estetik harikası olduğunu kanıtlayan o fotoğraflar 'sen de mi be Ebru' dedirten cinsten. Ebru Şahin'in yüz hatlarındaki değişiklik yadsınamaz cinsten. Kimileri büyüdükçe yüz hatlarının oturduğunu söylese de bir gerçek var ki Ebru Şahin'in gözle görülür bir değişimi çok kısa zamanda geçirdi. İşte Ebru Şahin'in o kareleri...DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER