Denizbank'tan 40 Bin TL, İNG'den 30 Bin TL, Fibabank'tan İse 20 Bin TL Ödeme Başladı, 36 Ay Olacak

Denizbank'tan 40 Bin TL, İNG'den 30 Bin TL, Fibabank'tan İse 20 Bin TL Ödeme Başladı, 36 Ay Olacak
YAYIN TARİHİ: 8.02.2022 16:51:00

Denizbank'tan 40 bin TL, İNG'den 30 bin TL, Fibabank'tan ise 20 bin TL ödeme başladı, 36 ay olacak. Bankalar Şubat ayında düşük faiz oranları ile kredi vermeye devam ediyor. Nakit gereksinimi olan vatandaşlar özel bankalar üzerinden başvurularını yaparak süratli bir şekilde kredi onayı oluyor. Bankalar yapmış oldukları Kredi kampanyalarında bilhassa vatandaşlara gelir belgesiz olarak Kredi olanağı sunuyor.

Acil nakit para gereksinimi olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa Denizbank, İNG ve Fibabank bağlamında başvurularını yaparak bu bankalar tarafından verilen gelir belgesiz kredi limitlerini süratli bir şekilde aynı gün içerisinde hemen alıp kullanabiliyorlar. Denizbank, İNG ve Fibabank kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları duyuru ardından vatandaşlara süratli bir şekilde Kredi kullandıracak ile ilgili veriler verdi. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu


İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Denizbank Sizlere basit bir şekilde müracaat yapma olanağı sağlayacak. ihtiyaç kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar 
DenizBank SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girip krdim yazmanız yeterli oluyor. Sonrasında ise yapmanız gereken kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına göndermek. Kredi onayı geldiği anda ise yapmanız gereken oldykça kolay. 
En yakın banka şubesinden gelir belgesiz olarak Kredi kullanabilecekleri gibi ilaveten internet bankacılığı ile hafta sonu olsa bile onaylanan sms kredi kullanabilir. 

İNG Bank ihtiyaç kredisi 


İNG Bank üzerinden müracaat yapacak olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa bankanın yapmış bulunduğu kredi kampanyası olan 30.000 TL gelir belgesiz kredi amacıyla müracaatta bulunabilir. Kredi kullanacak olan vatandaşlar cep telefonlarının SMS bölümüne giriş yaparak, kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını aratarak bu mesajı 2205 numarasını gönderebilir. 


FibaBank ihtiyaç kredisi 


Bireysel müşteriler en yakın Fibabank şubesine giderek ya da bankanın internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi müracaat formunu doldurabilir Fibabank'ın vermiş bulunduğu 20.000 TL gelir belgesiz kredi kampanyasına katılabilir. Acil ihtiyacınızın olması halinde Kredi kullanacak olan vatandaşlar Fibabank mobil uygulamasını kullanarak da 7gün 24saat Kredi müracaatsunda bulunabiliyor.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR