DenizBank'tan 30 bin TL kredi için önemli duyuru yapıldı, SMS ile verecek

DenizBank'tan 30 bin TL kredi için önemli duyuru yapıldı, SMS ile verecek
YAYIN TARİHİ: 10.09.2021 22:00:00

DenizBank'tan 30 bin TL kredi için önemli duyuru yapıldı, SMS ile verecek. Son dakika kampanyası duyuruldu. İşte detaylar...

DenizBank'tan 30 bin TL kredi için önemli duyuru yapıldı. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşterilerine 30 bin TL'ye kadar SMS ile onay vereceğini duyurdu. Denizbank son zamanlarda yapmış olduğu kredi kampanyaları ile adından sıkça söz ettiren bankaların başında geliyor. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizler de hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir onaylanan tutar kadar kredinizi de istediğiniz zaman banka şubesinden veya mobil uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Denizbank son dakika olarak 30 bin TL'ye kadar kredi kullanacaklar için duyuru yaptı. 30 bin TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme toplamda da 36 ay vade ile SMS atarak sizlere Kredi imkanı sunacak. 

Denizbank 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası için başvuru şartlarını belirledi...


Denizbank 30 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişileri hızlı bir şekilde kredi onayı veriyor. ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Denizbank üzerinden onay almak istiyorlarsa kredi notu önemli olmaktadır. Denizbank 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisinde kişilerin kredi onayı almalarını istiyorsa en az 1300 ve üzerinde bir kredi notunun olmuş olması gerekiyor. Kredi notu yüksek olan kişiler Denizbank üzerinden yapmış oldukları sms kredi başvurusunda hemen onay alabilir onaylanan tutarı da gelir belgesiz olarak en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirler.


DenizBank SMS ile 30.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden SMS atarak eğer 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonumuzdan ücretli bir mesaj atmanız gerekmektedir. Kendinize ait cep telefonu numarası üzerinden mesaj bölümüne girerek buraya kredim yazın boşluk bırakın ve kendi t.c. kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına bu mesajı gönderin. 3280 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 ila 10 dakika arasında sizlere Kredi sonucunu mesaj attığınız cep telefonuna gönderecektir. 3280 numarasından gelen mesajda eğer kredi onayı aldıysanız belirtilen limitteki kredinizi en yakın banka şubesine giderek sadece kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz. DenizBank SMS ile kredi başvurusu yapamayan kişiler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER