Denizbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Şekerbank Kartı Olan Kişilere 13.000 TL Ödeme Yapılıyor

Denizbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Şekerbank Kartı Olan Kişilere 13.000 TL Ödeme Yapılıyor
YAYIN TARİHİ: 5.02.2022 11:38:00

Denizbank, Ziraat, Halkbank ve Şekerbank Kartı Olan Kişilere 13.000 TL Ödeme Yapılıyor. 13.000 TL'ye kadar ödeme alabilmek isteyenlere son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Oldukça makul faiz oranları bağlamında Denizbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Şekerbank 13.000 TL'ye kadar anında onay vereceğini açıkladı. Bu 4 bankadan oluşturulan açıklama ardından 13.000 TL'ye kadar prosedür gerçekleştirmek amacıyla mobil programlamayı kullanmanız gerekiyor. Kredi müracaatı yapacak olan vatandaşlar, belirli şartlara uygunsa anında onay alabileceklerdir. Son dakika olarak verdiği bu kredi haberinde, 13.000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirler. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 

DENİZBANK, ZİRAAT BANKASI HALKBANK VE ŞEKERBANK ÜZERİNDEN KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Denizbank, Ziraat, Halkbank ve Şekerbank üstünden işlem yapacak olan vatandaşlardan belirli kredi politikaları isteniyor.  Vakıfbank, Ziraat, Halkbank ve Şekerbank üstünden sıkıntısız prosedür gerçekleştirmek isteyenler, banka kredi notu 1100 ve üstünde olması gerekiyor.
Bankalardan icralık olan, avukatlık olan ya da kırmızı kalem yemiş olan kişiler, maalesef kredi müracaatı yapsa da onay alamazlar. Genellikle kredilerin internet bankacılığı üstünden verilmesi halinde Denizbank, Ziraat, Halkbank ve Şekerbank çevrimiçi olarak ödeme yapacak ve bu kredilerde bireylerin faiz civarlarına göre prosedür yapacak. 

DENİZBANK, ZİRAAT, HALKBANK VE ŞEKERBANK BAŞVURU NASIL YAPILIR?


Denizbank, Ziraat, Halkbank ve Şekerbank üzerinden bankamatik kartı, kredi kartı ya da banka hesabı olan vatandaşlar 13.000 TL amacıyla müracaat gerçekleştirmek istiyorsa, bankanın internet bankacılığı parolasını alması gerekiyor. İnternet bankacılığı parolası ile birlikte, hangi bankadan kredi müracaatı yapacaksanız, o bankanın mobil uygulamasına girerek 13.000 TL 36 ay vadeli kredi alabileceksiniz. 24 ve 36 ay vade ve 12 ay vadeli kredi seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR