Demet Özdemir’in hasta eden rüküşlüğü bile dünya para! Paraya para demeyen Demet Özdemir…

Demet Özdemir’in hasta eden rüküşlüğü bile dünya para! Paraya para demeyen Demet Özdemir…
YAYIN TARİHİ: 17.12.2021 21:11:00

Son yılların adından en çok söz ettiren isimlerinden biri Demet Özdemir. 29 yaşındaki oyuncu her aldığı dizi, film, reklam filmleriyle, sosyal medya paylaşımlarıyla kısacası attığı her adımla olay yaratan Demet Özdemir hakkında en çok merak edilen şeylerden biri hiç kuşkusuz giydikleri. Demet Özdemir geçtiğimiz gülerde lacivert bir eşofman takımı giymişti. Bu ilginç eşofman takımının fiyatı ortaya çıktı. Ve pek akıl alır gibi değil.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sonra herhangi bir projede yer almayan Demet Özdemir sosyal medya paylaşımları ve rol aldığı reklamlarla adından söz ettiriyor. Bir süre önce sevgilisi Oğuzhan Koç’la ayrıldıkları yönünde haberler çıkan Demet Özdemir, bu iddiaları kati bir diller yalanlamış ve ardından sevgilisiyle aşk dolu bir poz paylaşmıştı. Instagram’da milyonlarca takipçisi olan Demet Özdemir bu takipçileri daha çok reklam yapmak adını kullanıyor. Paraya para demeyen Demet Özdemir geçtiğimiz günlerde bir firmanın eşofman takımını giydi. Alt-üst hayli ilginç bir takım giyen Demet Özdemir’i kimileri çok beğendi, kimileri gözünün yaşına bakmadan eleştirdi. 

Ancak gelin görün ki, Demet Özdemir o çok eleştirilen eşofmanın takımının fiyatı dudak uçuklatan cinsten. Demet Özdemir’in giydiği bu eşofman takımının üstü bin 600 lirayken, altı bin 500 lira olduğu ortaya çıktı. Demet Özdemir’in eşofman takımını görenler ise ‘Aman Demet böbreklerini üşüteceksin’ yorumunu yapmadan geçemedi. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER