Demet Özdemir Kıskançlıktan Herkesi Kılıçtan Geçirdi! Hande Erçel Takıntısıyla Terör Estirdi!

Demet Özdemir Kıskançlıktan Herkesi Kılıçtan Geçirdi! Hande Erçel Takıntısıyla Terör Estirdi!
YAYIN TARİHİ: 19.01.2022 12:17:00

Son yılların iki popüler kadını Hande Erçel ve Demet Özdemir arasındaki savaş giderek kızışıyor… Daha önce pek çok defa karşı karşıya gelen, giydikleri kıyafetlerle bir sürekli pişti olan Demet Özdemir ile Hande Erçel arasındaki rekabet bu kez kıskançlık krizine dönüştü. Oğuzhan Koç’tan ayrıldıktan sonra sessizliğini koruyan Demet Özdemir, kıskançlıktan kendinden geçince bakın ortalığı nasıl yangın yerine çevirdi.

Magazin gündeminde kendilerine sık sık yer bulan iki kadın arasında neler oluyor? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sonra herhangi bir projede yer almayan, son olarak da 2021 başında aşk yaşamaya başladığı Oğuzhan Koç’la olan aşkını 2021 sonunda bitirme kararı alan Demet Özdemir’in ne işte ne de aşkta yüzü gülüyor. Hal böyle olunca bardağı taşıran son durumda Demet Özdemir kıskançlık krizlerine girdi. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Diğer bir yanda da bir o kadar popüler olan bir isim Hande Erçel var. Herhangi bir dizi veya film projesinde yer almasa da rol aldığı reklam filmleriyle ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Hande Erçel, Türkiye pazarına girecek olan Disney+ ‘la anlaşmaya vardı. Ne olduysa buradan sonra oldu. Çünkü Demet Özdemir ile Hande Erçel aynı menajerlik şirketine bağlı.Oğuzhan Koç’la ayrılığı sonrası sıkıntılı günler geçiren Demet Özdemir bardağı taşıran bu son olayla kendinden geçti. Kıskançlık krizine giren Demet Özdemir önce ajanstakileri kılıçtan geçirdi ardından Hande Erçel’i takipten çıkardı. Yaklaşık bir hafta sonra siniri geçti ve Hande Erçel’i yeniden takibe aldı. Daha önce de defalarca karşılaştırılan iki güzel arasındaki olayın ise gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR