Demet Özdemir Hande Erçel Sular Isınıyor Eyvahlar Olsun! Bu Kerem Bürsin’i Elinden Aldı! Demet’in..

Demet Özdemir Hande Erçel Sular Isınıyor Eyvahlar Olsun! Bu Kerem Bürsin’i Elinden Aldı! Demet’in..
YAYIN TARİHİ: 20.01.2022 15:48:00

Demet Özdemir ve Hande Erçel hakkında flaş bir iddia ortaya atılmıştı geçtiğimiz günlerde. Demet Özdemir’in kıskançlık krizlerine girip Hande Erçel’i takipten çıkardığı ve ikili arasında bir soğuk savaş olduğu iddia edilmişti. Hande Erçel konu hakkında açıklama yaptı yapmasına ancak gelin görün ki bomba patladı bir kere. Demet Özdemir, Hande Erçel’in bir dönem de rol arkadaşı olan sevgilisi Kerem Bürsin’i elinden kaptı. Hem de bakın nasıl.

Hande Erçel son olarak Kerem Bürsin ile ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde rol aldı. Bu dizi çok ses getirmesinin yanı sıra aynı zamanda Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in tanışıp aşk yaşamalarına vesile oldu. Hande Erçel bu dizi sonrası da kariyerinin zirvesinde çıktı. Şimdilerde bilinen bir ekran projesi olmasa da reklam gelirleri yeter de artar bile. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Diğer bir yanda da Demet Özdemir var. Son olarak ekranlarda Doğduğun Ev Kaderindir adlı diziyle boy gösteren Demet Özdemir’in bir projesi  olmadı. Son olarak Oğuzhan Koç’la yaşadığı sürpriz ayrılık çok konuşulan Demet Özdemir hakkında flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Demet Özdemir ile Hande Erçel’in aynı menajerlik şirketine bağlı olduğu, şirketin Disnsey Plus için Hande Erçel’le görüştüğü, Özdemir’in de kıskançlık krizlerine girip Erçel’i takipten çıkarıp, 1 hafta sonra eklediği iddia edilmişti.

Hande Erçel bu iddialara ‘Öyle bir şey olabilir mi ya?’ şeklinde yanıt verse bu olayın aslı astarı anlaşılamadı. Şimdi de Birsen Altuntaş tarafından olay yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Demet Özdemir’in Disney Plus için bir projede anlaştığı be rol arkadaşının Hande Erçel’in sevgilisi Kerem Bürsin olacağı iddia edildi. Demet Özdemir ile Kerem Bürsin’in adlarının daha önce aşk iddialarına karıştığını hatırlatmakta fayda var.  Bu iddia sonrası sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı ikiliyi yakıştırırken bir kısmı da birbirine uygun bulmadı. Projenim detayları ise henüz bilinmiyor. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR