Demet Akalın kaynıyor patlatacak! Ece Erken 'şeref yok namus yok' dediği Alişan'la ateşkes yaptı!

Demet Akalın kaynıyor patlatacak! Ece Erken 'şeref yok namus yok' dediği Alişan'la ateşkes yaptı!
YAYIN TARİHİ: 7.11.2021 11:55:00

​Ece Erken 'şeref yok namus yok' dediği Alişan'la ateşkes yaptı! Demet Akalın kaynıyor patlatacak... Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Alişan yine gündemde. Bir süre önce kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümüyle sarsılan, sonrasında eşi Buse Varol'la boşanacağı haberleri olay olan Alişan yine çok konuşulacak bir hamleye imza atarak magazin gündeminin en tepesine yerleşmeyi başardı. 

Ünlü şarkıcı Alişan bir süre önce kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybetmiş ve hayatında yaşayabileceği en acı olaylardan birini yaşamıştı. Sonrasında da eşi Buse Varol'dan boşanacağı iddialarıyla gündeme gelen Alişan bu kez de kanlı bıçaklı olduğu Ece Erken'le barışmasıyla gündemde. Ancak ortada bir sorun var. Alişan'ın barıştığı Ece Erken, Alişan'ın yakın arkadaşı olan Demet Akalın'la da kanlı bıçaklı. Ortalık çok fena karışacak. 

Alişan bir süre öncesine kadar bir dönem yakın arkadaşları olan Ece Erken ve Demet Akalın'la kanlı bıçaklıydı. Ancak Demet Akalın'la küslüğü çok uzun sürmedi. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen eski dostlar ayrılığa daha fazla dayanamadı. Alişan ve Demet Akalın küslüklerini bitirme kararı aldıktan sonra ilk yorum ise Ece Erken'den gelmişti. Ama ne yorum. Ece Erken bu sözler öncesinde Demet Akalın ve Alişan'ı takipten çıkarmıştı. Sonrasında da şu sözler sarf ederek büyük bir kavganın ateşini fitillemişti:

'Kimin kimin hakkında ne konuştuğunu bilince, ortada şeref, namus varsa özür yoksa kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil, her şeyi bildiğim için kırgınım. Zaten bu barışın olacağını söylemişti. 5'i 1 yerdeye kadar... İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür' 


Gel zaman git zaman sonunda beklenen oldu. Alişan ve Ece Erken'den de barışın fotoğrafı geldi ve Ece Erken sözlerini yutmuş oldu. 

Kankalar arasında ilk zeytin dalı Ece Erken'den gelmiş, Alişan'ın kardeşi vefat ettiği dönem şu sözleri kullanmıştı:  "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın" 

Ancak bu barış, Alişan ile Demet Akalın'ın arasını açabilir. 3 yıl sonra barışan Ece Erken ile Alişan'ın barışmasına henüz Demet Akalın'dan bir yorum gelmedi ancak Demet Akalın her an ağzını açıp gözünü yumabilir. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER