Dansöz Didem oynadı gözler şaşı kaldı! Ümit Besen ecel terleri döktü İbo Show yangın yerine döndü!

Dansöz Didem oynadı gözler şaşı kaldı! Ümit Besen ecel terleri döktü İbo Show yangın yerine döndü!
YAYIN TARİHİ: 2.01.2022 14:30:00

Pek çok televizyon kanalı 2022’ye saatler kala birbirinden eğlenceli programlarla izleyici karşısına çıktı ve Türkiye’nin yılbaşı gecesini renklendirdi. Star TV’nin seçimi ise bir ekran klasiği olan İbo Show oldu. İbrahim Tatlıses’in programı yıldızlar geçidine sahne olurken geceye oryantal Didem damgasını vurdu. Didem’in dans ettiği sırada Ümit Besen’in verdiği reaksiyon ise ikinci Bülent Serttaş vakasıydı.

Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show yılbaşı özel programı magazin gündemine damgasını vurdu. İbrahim Tatlıses ekolü haline gelen İbo Show’un yılbaşı özel programının konukları Şafak Sezer, İrem Derici, Ümit Besen, Serdar Ortaç, Gülben Ergen, İdo Tatlısesi Mahmut Tuncer ve oryantal Didem’di. Programa ise damga vuran oryantal Didem’in dansı oldu. Daha önce katıldığında Bülent Serttaş ile Ali Sunal’a zor anlar yaşatan oryantal Didem’in kurbanı bu kez usta sanatçı Ümit Besen oldu. Didem’in dans şovu sırasında Besen’in sürekli gözlerine kaçırmaya çalıştığı görüldü ve sosyal medyanın gündemine düştü.

Dansıyla büyüleyen Didem’in kıyafeti ise çok konuşuldu. Oryantal için fazlasıyla kapalı giyinen Didem Kınalı’nın alüminyum folyo minvalindeki elbisesi çokça eleştirildi. 

 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR