Danilo’yla sevgili denen Pelin Zaman Acun Ilıcalı’yı delirtti! Masterchef Pelin’in ifşa etti fena!

Danilo’yla sevgili denen Pelin Zaman Acun Ilıcalı’yı delirtti! Masterchef Pelin’in ifşa etti fena!
YAYIN TARİHİ: 13.11.2021 10:28:00

​Masterchef Pelin’in ifşa etti fena! Danilo’yla sevgili denen Pelin Acun Ilıcalı’yı delirtti… TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef, 4 sezonluk tarihi boyunca belki de ilk kez bu kadar özel hayatla gündeme geliyor. Bu haberlerin içinde de en çok güzel yarışmacı Pelin Zaman yer alıyor. Ancak bu kez Pelin Zaman’dan Acun Ilıcalı’ya delirtecek derecede bir hamle geldi. Eğer haber doğruysa Pelin bir daha Acun Ilıcalı’nın karşısına çıkmasa iyi olur…

TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef’i bu sezon Pelin Zaman fena halde karıştırdı. Henüz elemeler esnasında hem yaptığı Porto Riko yemeğiyle hem de güzelliğiyle adından söz ettiren Pelin Zaman, yarışmaya yedeklerden dahil olmasının ardından daha daha adından söz ettirmeye başladı. Önce adı Danilo Zanna’yla yasak aşk iddialarına karışan sonrasında Hasan Biltekin’le yakınlaştığı iddia edilen Pelin Zaman bu kez olmayacak bir skandala imzasını attı. Pelin Zaman’ın bir paylaşımı gerçeğin ifşasına neden oldu. İşte detaylar…

Masterchef’in ilk elemelerinde bile adından söz ettirmişti Pelin Zaman. 33 yaşındaki Pelin Zaman’ın asıl işi kabin görevlisi. Bu sayede dünyanın dört bir yanını gezen ama tutkunu olduğu mutfakta hiç tecrübesi olmayan Pelin Zaman, ilk elemede bir Porto Riko yemeği yaparak turu geçmişti. Sonrasında yedeklerde yer almıştı.


Uzunca bir süre yedeklerden, ana kadroya girmek için ter döken Pelin Zaman nihayet ana kadroya girdiğinde, kimsenin ortalığın bu kadar karışacağından haberi yoktu muhtemelen. Pelin Zaman yarışmaya girdi ve sonrasında adı jüri üyesi Danilo Zanna ile anılmaya başladı. Hatta Danilo Zanna’nın Pelin’e farklı davrandığını iddia ediyordu izleyiciler. Bir de bunun üzerine Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek Zanna boşanacaklarını açıklayınca tuz biber oldu.

Ne tesadüf ki, tam da bu sıralarda Pelin Zaman’ın, şarkıcı Gökhan Akar’la sevgili olduğu ortaya çıktı. Pelin Zaman ve Gökhan Akar peş peşe paylaşımlar yapmaya başladı. Tam her şey yoluna girmişti ki Pelin Zaman’ın adı bu kez Hasan Biltekin ile anılmaya başladı. Masterchef’te ortalığı karıştıran kadın gözüyle bakılan Pelin Zaman’ın, namına uygun bir harekete imzasını attığı iddia ediliyor.

Sosyal medyada yer alan iddialara göre Pelin Zaman, eleneceğini ifşa etti. Bu hafta potaya giren Pelin Zaman, günler öncesinden kendisinin siyah önlüklü ve şeflerin ortasından olduğu, Masterchef’te klasik haline gelen ‘veda’ pozunu Instagram’ının hikaye bölümünden paylaştı ama saniyeler içinde sildi. Sonrasında sevgilisi Gökhan Akar da veda benzeri bir paylaşım yapınca ortalık iyiden iyiye karıştı. Bunlar şimdilik iddia olarak kaldı. Gözler 14 Kasım Pazar akşamı yapılacak elemeye çevrildi.


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER