Danilo Zanna’yla Yaşadığı Aşkla Gündeme Gelmişti! Masterchef Pelin Makyajsız Fena! Yarışmada Minnoş

Danilo Zanna’yla Yaşadığı Aşkla Gündeme Gelmişti! Masterchef Pelin Makyajsız Fena! Yarışmada Minnoş
YAYIN TARİHİ: 28.12.2021 16:59:00

Kuşkusuz Masterchef’in adından en çok söz ettiren isimi Pelin Zaman oldu. 33 yaşındaki yetenekli yarışmacı aslında bir kabin memuru. Ama mutfak tutkusundan asla vazgeçmeyen Pelin Zaman, yarışmaya yedeklerden katılarak iyi bir derece elde etti. Tabi adı da pek çok dedikoduya karıştı. Bunlardan en çarpıcı olanı ise Danilo Zanna ile yasak aşk iddialarıydı. Sosyal medyada oldukça aktif olan Pelin Zaman’ın makyajsız hali sosyal medyada paylaşıldı. Sonuç ise bir hayal kırıklığı.

Yarışmaya yedeklerden dahil olan Pelin Zaman, uzun bir yedek sürecinden sonra ana kadroya dahil olmuştu. Daha ilk bölümlerden bu yana adından söz ettiren Pelin Zaman’ın çok konuşulacağına kesin gözüyle bakılıyordu ancak bu kadarı tahmin bile edilemezdi. Bir dönem adı Hasan Biltekin ile aşk dedikodusuna karışan Pelin Zaman’ın asıl bombası Danilo Zanna oldu. Danilo Zanna’nın boşanma haberlerinin çıktığı dönem, İtalya şefle yasak aşk yaşadığı iddia edilen Pelin Zaman bu iddiaların hemen ardından, gerçek sevgilisi olan şarkıcı Gökhan Akar’la aşk dolu pozunu paylaşarak, iddialara son noktayı koymaya çalışmıştı. Ancak Pelin Zaman ile Danilo Zanna iddiaları yine de günlerce konuşulmayı sürdürdü.

Pelin Zaman yarışmadan elendi elenmesine ancak yine çok konuşulmaya devam ediyor. Önceki gün sevgilisi Gökhan Akar’la Geyikli Belediyesi’ni ziyaret eden Pelin Zaman, anı fotoğrafında makyajsızdı ve herkesi şaşırttı. Mutfakta bile full makyajla olan Pelin Zaman’ın makyajsız hali görenleri şaşkına çevirdi. Zaten estetikli olan Pelin Zaman’ın bu makyajsız hali sınıfta kaldı. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER