Danilo Zanna’nın Takke Düştü Kel Göründü! Savura Savura Masterchef’te Geziyordu Meğer Danilo Şef

Danilo Zanna’nın Takke Düştü Kel Göründü! Savura Savura Masterchef’te Geziyordu Meğer Danilo Şef
YAYIN TARİHİ: 30.12.2021 17:11:00

TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef’ten sonra şöhret basamaklarını ikişer, üçer adım birden çıkan Danilo Zanna bir süre önce tüm hayatını borçlu olduğu eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanmıştı. Bu boşanma süresince pek çok iddia ortaya atıldı, Zanna magazin gündeminde sürekli yerini korudu. Ünlü İtalyan Şef bu kez bambaşka bir iddiayla gündemde. O da saçları…

Öncesinde de pek televizyon programında şeflik yapan Danilo Zanna’nın asıl patladığı program atv ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu programı oldu. Türkiye’de yaşayan bi grup erkeğin yer aldığı talk-show o dönem çok sevildi. O ekipten en çok şansı dönenlerden biri de İtalyan Şef Danilo Zanna oldu. Sonrasında programların ardı arkası geldi. Pek çok yemek programına katılan hatta kendisi de yemek programı yapan Danilo Zanna’nın asıl patlaması ise Masterchef oldu. O dönem eşini, şarkıcı Sıla ile aldatınca, Masterchef’ten gönderilen Hazer Amani’nin yerine Masterchef’in ikinci sezonunda jüri kadrosuna dahil oldu Danilo Zanna. Sonrası da çorap söküğü gibi geldi.Ardından şöhret basamaklarını ikişer, üçer adım çıkan Danilo Zanna’ya şöhret yaramadı. Önce Masterchef yarışmacılarından Pelin Zaman’la adı yasak aşk dedikodularına karışan Danilo Zanna, bu dedikodulardan kısa bir süre sonra eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanacağını açıkladı. Sonrasında da bir türlü magazin gündeminden düşmedi. Danilo Zanna bu kez bambaşka bir iddia ile gündemde.

Danilo Zanna’nın yarışmada savura savura gezdiği saçlarının protez olduğu iddia edildi. Sosyal medyada yer alan iddialara göre Danilo Zanna, ince tül yapılı, ağartılmış saç olarak bilinen bleanched knots tekniğini kullanıyor. Ayrıca renk tonu da Danilo Zanna’nın hem ten hem de saç rengine uydurulmuş. Zanna’nın protez saç kullanmasına da Elin Oğlu programındaki halleri kaynak olarak gösteriliyor. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR