Danilo Zanna’nın Eski Eşi Tuğçe Patlattı! Masterchef’i Başına Yıktı! Danilo Zanna’nın Gerçek Yüzü

Danilo Zanna’nın Eski Eşi Tuğçe Patlattı! Masterchef’i Başına Yıktı! Danilo Zanna’nın Gerçek Yüzü
YAYIN TARİHİ: 27.12.2021 13:46:00

Boşanacaklarını açıkladıkları günden bu yana gündemden düşmüyor Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek. Masterchef’in sempatik jüri üyesi Danilo Zanna ve artık eski eşi olan Tuğçe Demirbilek yolları ayırdı ayırmasına ama tantanası bir türlü dinmiyor. Yasak aşk yüzünden boşandıkları iddia edilen çift bir süre önce birbirleri için ‘yalancı’ ve ‘haysiyetsiz’ gibi ithamlarda bulunmuşlardı. Bir yandan da Tuğçe Demirbilek birbirinden imalı paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. İşte Tuğçe Demirbilek’in olay yaratan son paylaşmı.

Masterchef’in sevilen jüri üyesi Danilo Zanna’nın Türkiye macerası, çok sevdiği Türkiye’ye geldiği turistik gezi sonrası aşık olmasıyla başladı. Tuğçe Demirbilek’le evlendikten sonra Türkiye’de yaşamaya başlayan Zanna’nın şansı da Türkiye’ye yerleştikten sonra döndü. Önce bazı programlara şef olarak katılan Danilo Zanna sonrasında atv ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu adlı programda dikkatleri üzerine çekti. Türkiye’de yaşayan yabancı erkeklerin yer aldığı program o dönemin en çok izlenen işlerinden biri olmuştu. Hatta o programa Tuğçe Demirbilek de konuk olmuştu. Sonrasında kendisine ait programlarda yapan Danilo Zanna asıl patlamayı Hazer Amani’nin ayrılmasından sonra dahil olduğu Masterchef’le yaptı. 3 sezondur Masterchef’te jüri üyeliği yapan Danilo Zanna geçtiğimiz aylarda kara haberi duyurmuştu.
Danilo Şef ve eşi Tuğçe Demirbilek ayrılık kararı aldıklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Herkes bu çiftin neden boşandığını merak ederken Danilo Şef hakkında Masterchef yarışmacılarından Pelin Zaman’la aşk yaşadığı iddiaları atılmıştı. Danilo ve Tuğçe geçtiğimiz haftlarda da 9 yıllık evliliklerini sonlandırmışlardı. Ancak Tuğçe Demirbilek’in imalı paylaşımlarının ardı arkası kesilmiyor.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Tuğçe Demirbilek son paylaşımının Danilo Şef’i hedef aldığı iddia edildi. Tuğçe Demirbilek daha önce de pek çok paylaşım yapmış yine aynı şekilde yorumlanınca ‘arkadaşlar kimseye ima falan yok’ açıklamasını yapmıştı. Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek’in neden boşandığı ise hala büyük bir sır.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER