Danilo Zanna boşanır boşanmaz paylaştı ‘aşk yaşıyorum evet’ Masterchef Pelin daha fazla dayanamadı

Danilo Zanna boşanır boşanmaz paylaştı ‘aşk yaşıyorum evet’ Masterchef Pelin daha fazla dayanamadı
YAYIN TARİHİ: 20.12.2021 20:03:00

Masterchef 2021, serüvenine devam ederken bir yandan elenen yarışmacılar adlarından sıkça söz ettiriyor. Onlardan biri şüphesiz Pelin Zaman. Yarışamaya ilk katıldığı gün güzelliğiyle çok konuşulan Pelin Zaman, kısa bir süre önce elenen isim olmuştu. Tabi beraberinde pek çok soru işareti bırakarak. Pelin Zaman hakkında en çok konuşulan iddia ise Danilo Zanna ile yasak aşk yaşadığı iddialarıydı. Ve aylar sonra Pelin Zaman ilk kez bu konu hakkında konuştu. Zamanlaması ise manidardı.

Danilo Zanna boşanır boşanmaz paylaştı ‘aşk yaşıyorum evet’ Masterchef Pelin daha fazla dayanamadı... TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef’te en çok konuşulan isimlerden biri Pelin Zaman’dı. Güzelliğiyle daha ilk günlerden çok konuşulacağının sinyalini veren Pelin Zaman, yedeklerden ana kadroya dahil olmuştu. Aslında bir kabin memuru olan Pelin Zaman, el yeteneğiyle dikkat çekerken, adı sık sık magazinel olaylarla anıldı. Pelin Zaman’ın adı yarışmacı arkadaşı Hasan Biltekin ile anıldı. Hülya Acar adlı bir doktorla aşk yaşayan Hasan Biltekin’in gönlünü Pelin Zaman’a kaptırdığı Hülya Acar’ınsa kıskançlık krizlerine girdiği iddia edilmişti. Ancak sonrasında Hasan Biltekin ile Hülya Acar peşpeşe aşk dolu pozlarını yayınlayarak bu iddialara yanıt vermişti.
Pelin Zaman hakkındaki en iddiaları dedikodu da Danilo Zanna hakkında olanlardı. Danilo Zanna ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Pelin Zama o dönem hiçbir açıklamada bulunmadı. Bu iddiaların çıktığı dönemde de Danilo Zanna’nın boşanacağı kesinleşince kafalar iyiden iyiye karıştı. Bu iddialar ayyuka çıktığında ise Pelin Zaman, şarkıcı  Gökhan Akar’la aşk yaşadığını ilan etmişti.Ve Pelin Zaman bu iddialara hakkında ilk kez açıklama yaptı. Instagram’dan soru cevap yapan Pelin Zaman kendisine gelen ‘Danilo Şef’le aşk yaşadığını doğru mu?’ sorusuna yanıt verdi. Pelin Zaman ‘aşk yaşıyorum evet ama Gökhan Akar ile’ yanıtı verdi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER