Danilo Şef Pelin'le yasak aşk derken şimdi de... Masterchef'te kimin eli kimin cebinde belli değil!

Danilo Şef Pelin'le yasak aşk derken şimdi de... Masterchef'te kimin eli kimin cebinde belli değil!
YAYIN TARİHİ: 3.11.2021 09:20:00

​Masterchef'te kimin eli kimin cebinde belli değil! Danilo Şef Pelin'le yasak aşk derken şimdi de... TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef'te bu sene neler oluyor neler. Daha önce şef Somer Sivrioğlu'nun Masterchef editörlerinden Pınar Kızılkaya'yla eşini aldatması sonrasında asıl bombalar bu sene patlıyor. Mastechef yarışmacısı Pelin Zaman ile şef Danilo Zanna'nın yasak aşk yaşadığı, bu yüzden Danilo Zanna'nın eşinden boşandığı iddia edilirken asıl bomba şimdi gündeme düştü. İşte Masterchef'i izdivaç programına dönüştüren olaylar silsilesi...

TV 8'in en çok izlenen yapımı Masterchef, izdivaç programına döndü. Önce sürpriz bir şekilde eşi Tuğçe Demirbilek Zanna'dan boşanacağını açıklayan Danilo Zanna'nın yarışmacılarından Pelin Zaman'la yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Somer Sivrioğlu'da eşini Masterchef editörlerinden Pınar Kızılkaya'yla aldatmıştı. Bu kez aşk yarışmacılarından arasından çıktı. Masterchef Emre Büber ile Rabia Nur Çamurlu'nun aşk yaşadığı ve Emre'nin sevgilisinin çılgına döndüğü iddia ediliyor. Peki Masterchef Emre'nin gizemli sevgilisi kim? İşte izdivaç'ın kol gezdiği Masterchef'ten tüm detaylar...


Mastechef'te 3 sezondur jüri üyeliği yapan Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek Zanna son dakika bombasını patlatmış ve boşanacaklarını açıklamıştı. Türkiye'nin favori çiftlerinden biri haline gelen Zannaların neden boşanacağı merak konusuyken ortaya akıllara zarar bir iddia atıldı. Danilo Zanna, sayesinde ünlü olduğu eşi Tuğçe Demirbilek Zanna'yı aldattı mı? İşte detaylar...


DANILO ŞEF VE PELİN AŞK MI YAŞIYOR?
Masterchef'in bu sezon yemeklerinden çok görüntüsüyle adından söz ettiren isimlerinden biri olan hostes Pelin Zaman ile Danilo Zanna'nın yasak aşk yaşadığı iddiaları bir anda gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya kullanıcıları Danilo Şef ile Pelin Zaman'ın yarışma esnasından birbirlerine cilve yaptığını iddia etti. 


Danilo Zanna ile Pelin Zaman hakkında sosyal medyada 'Danilo Şef, Pelin'e yazmıyorsa ben kadın değilim arkadaş', 'Sanki başlangıçta yedeklerde Danilo Şef, Pelin'in etrafında epey dolanıp durdu. Hatta ikide bir omuzlarına dokundu. Bir tanesinde Pelin'in sağ omzunu çektiğini hatırlıyorum. Şimdi de Pelin'e epey bir soğuk. Bayağı bozulmuş galiba.' gibi yorumlar yapılmıştı. Danilo Zanna ile Pelin Zaman arasındaki bu aşk dedikoduları yeni yeni dinerken asıl bomba yarışmacılar cephesinden geldi.


EMRE BÜBER VE RABİA NUR KIZILKAYA AŞK MI YAŞIYOR?
Masterchef'in iddialı yarışmacılarından Emre Büber'in, elenen isimlerden Rabia ile yakınlaştığı iddia edildi. Asıl bomba ise Emre Büber'in hali hazırda Viyana'da bir sevgilisi olduğunun ortaya çıkmasıyla patladı.


İŞTE EMRE BÜBER'İN SEVGİLİSİ
Sosyal medyada birazcık araştırma yapanlar Emre Büber'in sevgilisiyle karşılaştı. Emre Büber'in Iraz Altıntaş adından bir güzelle sevgili olduğu, Rabia ile flörtleşmesinin ardından sevgilisiyle arasının bozulduğu son haftalardaki düşüşünün asıl nedeninin bu restleşme olduğu iddia ediliyor.

Emre Büber ve Rabia gerçekten flört etti mi? Danilo Zanna ve Pelin Zaman gerçekten yasak aşk mı yaşadı? Siz ne düşünüyorsunuz?

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER