Danilo Şef hayran hayran bakıyor ama! Güzeller güzeli fındık burun Masterchef Pelin estetik harikası

Danilo Şef hayran hayran bakıyor ama! Güzeller güzeli fındık burun Masterchef Pelin estetik harikası
YAYIN TARİHİ: 7.11.2021 11:56:00

​Güzeller güzeli fındık burun Masterchef Pelin estetik harikası! Danilo Şef hayran hayran bakıyor ama... TV 8 ekranlarında Survivor'la dönüşümlü olarak yayınlanan Masterchef'te bu yıl adından en çok bahsettiren isimlerin başın Pelin Zaman geliyor. Önce adı Masterchef jürisinde yer alan Danilo Zanna'yla yasak aşk iddilarına karışan sonrasında şarkıcı Gökhan Akar'la sevgili olduğu belirtilen Pelin Zaman güzelliğiyle kendine baktırıyor ama aslında bir estetik harikası. Pelin Zaman'ın yıllar önceki hali görenlerin ağzını bir karış açık bıraktı.

Masterchef henüz elem turlarındayken adından en çok söz ettiren isimlerden biri olmuştu Pelin Zaman. Aslında kabin memuru olan Pelin Zaman en büyük tutkusu olan mutfak için kolları sıvayıp Masterchef'e katılmıştı. Tabi Masterchef'te yer almasında güzelliğinin de katkıları çok büyük. Son olarak şef Danilo Zanna'yla yasak aşk yaşadığı ve boşanmaya sebebiyet verdiği iddia edilen Pelin Zaman'ın yıllar öncesine ait bir fotoğrafı ağızlara sinek kaçmasına neden oldu. Pelin Zaman da meğer bir estetik güzeliymiş. İşte Masterchef Pelin'in estetiksiz hali... 

Acun Medya'nın, TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşturduğu Masterchef'in, 2021 sezonunda güzelliğiyle hem jüriyi hem de seyirciyi etkileyen Pelin Zaman'ın yıllar öncesine ait estetiksiz fotoğrafı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Yine şu sıralar Masterchef'ye yarışan Burcu'nun da bolca estetik operasyon geçirdiği bilinirken Pelin'in de estetik harikası çıkması herkesi şoke etti. 

33 yaşındaki yarışmacının adı bir süre önce eşinden boşanacağını açıklayan jüri Danilo Zanna ile aşk dedikodularına karıştmıştı. Ama ne hikmetse bu dedikoduların hemen ardından Pelin Zaman'ın şarkıcı Gökhan Akar'la sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştı. Bir süre önce dünya mutfağına dayalı bir restoran açmak istediğini belirten Pelin Zaman'ın güzelliği de tüm izleyicilerin malumu. Ancak bu güzellik gerçek bir güzellik değilmiş. 

Pelin Zaman'ın Instagram hesabında biraz gerilere doğru gidenler Pelin Zaman'ın estetiksiz haliyle çoktan karşılaştı bile. Fotoğrafı gören sosyal medya kullanıcıları 'Burnu çok değişik', 'Kaşları gerçek gibi durmuyordu zaten' gibi yorumlarda bulundular. Pelin Zaman'dan henüz estetik iddialarına bir yanıt gelmedi. Ancak yüzünde de büyük değişiklikler olduğu oldukça aşikar. 
İŞTE PELİN'İN ESTETİKSİZ HALİ

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER