Daha başlamadan bitecek! Kırmızı Oda'dan sonra işler rayına oturmadı hezimet üstüne hezimet!

Daha başlamadan bitecek! Kırmızı Oda'dan sonra işler rayına oturmadı hezimet üstüne hezimet!
YAYIN TARİHİ: 17.11.2021 09:42:00

tv8'deki Kırmızı Oda dizisinde Sadi olarak adını sıkça duyuran Erken Petekkaya'nın Sana Söz dizisi reyting sonuçlarında bekleneni veremiyor. Erkan Petekkaya'nın Nehir Erdoğan ile başrolünde dizi sıralamada oldukça alt tarafta.

Sadi karakteriyle Erkan Petekkaya kısa sürede milyonlarca hayranını etkiledi. Sana Söz dizisiyle bu sezona giriş yapan Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi kısa sürede şok etti. Görünen o ki Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'lı Sana Söz dizisini final bekliyor. Dizi reyting sıralamasında bir türlü beklenen sonuçları alamıyor ve Star TV final kararı alacak.

REYTİNG SONUÇLARI KÖTÜ

Total, AB ve 20+ABC reyting sonuçlarına göre Sana Söz dizisi ilk 10'da yer almadı ve herkesi şok etti.

GÜÇLÜ RAKİPLERİ VAR

Salı günü yayınlanan dizinin Masumlar Apartmanı, Evlilik Hakkında Her Şey, MasterChef Türkiye gibi önemli rakipleri olan dizinin ilk 10'da yer almaması seyirciyi şaşırttı.


"SENARYOSU OKUR OKUMAZ ETKİLEDİ BENİ"

Erkan Petekkaya Sana Söz dizisi hakkında "Öncelikle hikayesi çok gerçek geldi bana. Toplumun içinden çıkan gerçeklerden oluşturulmuş, güçlü senaryosu okur okumaz etkiledi beni." dedi.

Petekkaya ayrıca "İzleyiciyi toplumumuzun içinden çıkan gerçek hikayeler bekliyor. Bu hikayeler, bizi derinden sarsacak. Ve öyle durumlarda neler yapmamız gerektiğini de bize öğreterek ekran  başındakileri içine çekecektir.” ifadelerini de ekledi.

FİNAL Mİ YAPACAK?

Alınan bu sonuçların kanalı pek mutlu etmediğini söylemek mümkün. Sonuçlara bakılırsa dizi hakkında final yapacağını söylemek doğru olur.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER