Cumhurbaşkanı "Emekliye Verilsin" Dedi: En az 5000 TL ödenecek

Cumhurbaşkanı 'Emekliye Verilsin' Dedi: En az 5000 TL ödenecek
YAYIN TARİHİ: 11.09.2021 12:38:00

Cumhurbaşkanı "Emekliye Verilsin" Dedi: En az 5000 TL ödenecek. Son dakika emekliye müjdeli haber geldi. İşte detaylar...

Cumhurbaşkanı emekliye verilsin dedi. En az 5000 TL ödenecek. Cumhurbaşkanının yapmış olduğu duyuru sonrasında kamu bankaları ile bazı özel bankalar emekli olan kişileri 5000 TL'ye kadar acil nakit kredi desteği sağlayacak. Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan bu uyarı sonrasında kamu bankaları ile birlikte özel bankalarda kendi bankası'ndan emekli maaşı alan müşterilere de 5000 TL'ye kadar onay verecek. 5000 TL ödeme ihtiyaç Kredisi olarak verileceği için bu krediyi kullanacak olan emeklilere 36 ay vadeye kadar işlem yapılacak. Emekli maaşımızı bankalar üzerinden alıyorsanız başvuru yapmak için ayrıca banka şubelerine gitmenize gerek yok.

Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyaçları için emeklilere 5000 TL ödeme

Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyacınızın olması durumunda ve emekli olmanız durumunda 5000 TL'ye kadar ödeme alabileceksiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte emekli olan müşterilerine 5000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme veriyor. Ödeme almak isteyen kişiler Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir başvuru yaptıktan sonra da kredi onayı alırlarsa bu onaylanan tutarı hesaplarına atabilirler.
 


Halkbank üzerinden de 5000 TL emekli destek kredisi

Halkbank üzerinden de 5000 TL'ye kadar emekli destek kredi kampanyası başladı. Halkbank emekli olan kişileri 5000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı verirken düşük faiz oranları ile işlem yapacağını duyurdu. Halkbank banka şubelerinden veya Halkbank mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu devlet destekli olacağı için düşük faiz oranları ile sizlere sunulacak. 5000 TL'ye kadar emekli destek kredisi alacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar bu Kredi ödemelerini geri ödemesini sağlayacaktır. Halkbank ayrıca emekli maaşını kendi bankasından alan müşterilere emekli promosyonu ve artı para imkanı da sağlıyor.

Akbank üzerinden 5000 TL destek kredisi

Emekli maaşını Akbank üzerinden alan müşterilere de Akbank hızlı bir şekilde destek kredisi vereceğini duyurdu. Akbank direkt uygulaması üzerinden veya akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank 5000 TL'ye kadar destek kredisi verirken müşterilerine anında kredi imkanından da yararlandırıyor. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacağınız Kredi başvurusunda onay alırsınız şubelere gitmeden 36 ay vadeli bir masrafsız krediyi hesabınıza aktarabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER