Cumhurbaşkanı Duyurdu! 0.81 Faiz Oranı İle Verilecek, Kampanya Yaz Boyu Devam Edecek

Cumhurbaşkanı Duyurdu! 0.81 Faiz Oranı İle Verilecek, Kampanya Yaz Boyu Devam Edecek
YAYIN TARİHİ: 11.07.2021 12:23:00

Cumhurbaşkanı Duyurdu! 0.81 Faiz Oranı İle Verilecek, Kampanya Yaz Boyu Devam Edecek. Son dakika olarak konut kredilerinde özel müşterilere 0.81 faizle kredi verilecek. İşte detaylar...

Bankaların en çok üzerinde durdukları kredi kampanyalarından birisi konut kredisi kampanyasıdır. Sizde bu krediyi kullanarak hem ev sahibi olabilir, hem de nakit sıkıntısı çektiğiniz için o hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konut kredileri belirli bir peşinatı olan kişilerin bankalardan kalan kısmı kredi almasını sağlayan kredilerdir. Sizde banka politikalarına uygun müşteriyseniz vereceğimiz bankalardan uygun faiz oranları ile konut kredisi kullanabilirsiniz. 0.81 faiz oranı ile konut kredisi kullanmak istiyorsanız banka kredi başvuru puanınızın yüksek olması gerekmektedir. Bankalar ayrıcalıklı müşterilere bu kredi imkanını vermektedirler.
Konut Kredisi alacak olan kişiler ayrıca aldıkları evi, satın aldıkları fiyat üzerinden değil bankanın yaptığı ekspertiz değeri üzerinden bakılarak limit oluşturulup verilecektir. Bu yüzden alacağınız evin ekspertiz değerinin yüksek olması sizin kredi almanız için daha uygun olacaktır.

ING Bank Konut Kredisi Kampanyası

ING Bank üzerinden konut kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin 18 ile 65 yaşında olması, kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması, son 3 aylık sigortası olması gibi şartları olması gerekmektedir. Emekli olan kişiler de emekli maaşlarını bu bankada almaları gerekiyor.
Eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız ve bu işe yeni girdiyseniz banka sizden kefil isteyecektir. Banka şubelerine giderek konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşterilerin anında kredi kullanacağını söylemek istiyoruz. Banka 120 ay vadeye kadar kredi vermektedir. Kredi kullanmak için gelir belgeniz ve kimliğinizle birlikte alacağınız evin belgelerini bankaya vermeniz gerekmektedir. Alacağınız evin ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi kullanabilirsiniz. Kalan kısmı banka peşinat olarak isteyecektir.

TEB Konut Kredisi Başvurusu

Uygun faiz oranları ile konut kredisi veren bir diğer banka TEB bankası olmuştur. Bu bankadan da kredi başvurusu yaparak anında işlem yapabilirsiniz. 120 ay vadeye kadar alacağınız konut kredilerinde 3 ay erteleme imkanınızda vardır. En yakın TEB şubesine giderek evraklarınız ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka alacağınız evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi vermektedir.

Garanti BBVA Konut Kredisi Başvurusu

240 ay vadeye kadar kredi almak istiyorsanız size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek 0.81 faiz oranı ile konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka sadece sıfır evlere bu faiz oranı ile kredi vermektedir. Alacağınız evin ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi kullanabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden başvuru yapacak olan müşteriler kimlik, gelir belgesi ve tapu belgeleri ile en yakın şubeden işlemlerini başlatabilirler. Bankanın en uygun kredi kampanyası 120 ay vadeye kadar verilen kredi kampanyasıdır. Sizde bu kampanya ile uygun konut kredisi kullanabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER