Çukurova’da şalvarla dolaşan Saniye New York’ta çamaşırsız! Bir Zamanlar Çukurova’dan Selin Yeninci

Çukurova’da şalvarla dolaşan Saniye New York’ta çamaşırsız! Bir Zamanlar Çukurova’dan Selin Yeninci
YAYIN TARİHİ: 22.12.2021 20:54:00

Atv ekranlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Bir Zamanlar Çukurova’da başrollerden bile daha çok dikkat çeken bir isim var, Selin Yeninci. Dizide Yamanlar konağının kahyası olan Saniye’yi canlandıran Selin Yeninci, Çukurova sayesinde kariyerinin zirvesine çıktı. Film festivali için New York’a giden Selin Yeninci iç çamaşırsız pozlarıla sosyal medyanın ateşini 40’a yükseltti. İşte Selin Yeninci’nin o pozları.

Oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Hilal Altınbilek, Furkan Palalı gibi günümüzün en çok takip edilen oyuncularını bulunduran Bir Zamanlar Çukurova’nın hafızalarda kalan isimlerinden biri de Saniye’yi canlandıran Selin Yeninci. Selin Yeninci, Bir Zamanlar Çukurova sayesinde kariyer basamalarını ikişer, üçer adım birden çıktı. 

New York’ta Türk filmleri festivaline giden Selin Yeninci, New York pozlarıyla görenleri şaşkınlık içerisinde bıraktı. Geçtiğimiz aylarda geçirdiği estetik operasyonlar sayesinde güzelliğine güzellik katan Selin Yeninci, New York gökdelenleri arasında nefes kesti. Paylaştığı pozlarına ise binlerce beğeni ve yorum geldi. Çukurova dizisinde yöresel kıyafetlerle görmeye alışkan olduğumuz Selin Yeninci’nin bu hallerine ‘Saniye bu ne hal?’, ‘Amerika’yı salladın Selin’ gibi sorumlar geldi, fotoğraflarının altında kalpler havalarda uçuştu.  İşte Selin Yeninci’nin akıl alan o pozları:


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER