Çukurova Skandalı! Set Fokur Sokur Kaynıyor! Temaslı Çıktılar! İbrahim Çelikkol İle Hilal Altınbilek

Çukurova Skandalı! Set Fokur Sokur Kaynıyor! Temaslı Çıktılar! İbrahim Çelikkol İle Hilal Altınbilek
YAYIN TARİHİ: 7.01.2022 16:21:00

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova’nın kaynıyor. 3. Sezon ortalarından bu yanan Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış gibi başrollerin ayrılıklarıyla sarsılan Bir Zamanlar Çukurova ekibi kadroyu İbrahim Çelikkol ile takviye etmişti. Ancak Çelikkol için hem dizi hem de özel hayatı iyi gitmedi. Dizinin reytingleri günbegün erirken Çelikkol bir yandan da eşi Mihre Çelikkol ile boşanma aşamasına geldi. Tüm bunlar yaşanırken bir skandal da patlak verdi. 

Başrolünde İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı atv dizisi Bir Zamanlar Çukurova seti kaynıyor. Yaşanan ayrılıklardan sonra İbrahim Çelikkol ile kadroyu takviye etmeye çalışan Çukurova ekibi şimdi de koronavirüs krizi yaşıyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın setinde daha önce de korona vakaları ortaya çıkmıştı ancak bu kez durum çok daha farklı.
Çukurova’ya kaybettiği reytingi getirmesi beklenen İbrahim Çelikkol bir türlü beklenen katkıyı yapamamıştı. Ancak gelim görün ki Çelikkol için iş hayatı kötü gitmiyor sadece. Çelikkol şimdilerde özel hayatıyla da gündemi epey meşgul ediyor. Çelikkol ve mimar eşi Mihre Çelikkol şimdilerde boşanma aşamasında. İddialara göre Çelikkol’lun sağ koluna hayat veren Erkan Bektaş’ın testi pozitif çıktı. Hemen ardından karantinaya giren İbrahim Çelikkol’un da testi pozitif çıktı. Hali hazırda İbrahim Çelikkol’la temaslı olan Hilal Altınbilek de karantinaya alındı. Ve tüm karantina vakalarından sonra  Bir Zamanlar Çukurova seti durduruldu. Şimdi set ekibinin son kararı bekleniyor. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR