Çöpçatan Acun! O Ses Türkiye’den Aşk Çıktı Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu! Yayında Aşk Yaşadılar

Çöpçatan Acun! O Ses Türkiye’den Aşk Çıktı Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu! Yayında Aşk Yaşadılar
YAYIN TARİHİ: 3.01.2022 17:53:00

Türkiye’nin bir yılbaşı klasiği haline gelen O Ses Türkiye Yılbaşı bölümü, 2022’ye girdiğimiz saatlerde de geleneği bozmadı. TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Yılbaşı yine özel konukları ve sürprizleriyle seyirci karşısına çıktı. Ünlü isimleri sevilen şarkıları seslendirdiği Yılbaşı özel bölümü yeni bir aşka da vesile oldu. Yarışma boyunca gözlerini birbirlerinden ayırmayan ikili zaman geçtikte sohbeti ilerletti. 

2022 Türkiye ve dünyada coşkuyla karşılandı. Koronavirüs nedeniyle pek çok kişi kutlamalara evinde eşlik etti. Yeni yıla evde girenlere ise Yılbaşı programları eşlik etti. Onlardan biri de artık TV 8 ekranlarında yayınlanan bir yeni yıl klasiği haline gelen O Ses Türkiye Yılbaşı özel bölümü oldu. O Ses Yılbaşı 2022 bu kez performanslarla değil aşk dedikodularıyla gündeme geldi. 

31 Aralık 2021’i, 1 Ocak 2022’ye bağlayan saatlerde TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye pek çok ses getiren performansa sahne oldu. Onlardan biri de Damla Sönmez’e aitti. Çukur dizisinde rol aldıktan sonra bir sonraki adımı Aziz dizisiyle atan Damla Sönmez son dönemin adından en çok söz ettiren isimlerinden biri. O Ses Türkiye’de başarılı bir performans sergiyelen Damla Sönmez, yakışıklı şarkıcı Murat Boz’un da kalbini çalmış olabilir. 

Damla Sönmez’in güzelliği ve performansına karşı koyamayan Murat Boz dayanamadı ve kendisini sahneye attı. Birbirlerinin gözlerinin içine bakarak şarkı söyleyen ikilinin yakınlaşması gözlerden kaçmadı. İkili ‘Başıma Gelenler’ adlı şarkıyı seslendirirken akıllara ise Aslı Enver geldi. Murat Boz ile Aslı Enver yine bir O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında tanışmış ve büyük bir aşk yaşamıştı. 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR