‘Çok fena dağıttım’ dedi intihar mı etti? Masterchef Emre elenmedi kendisi gitti! Emre Büber depremi

‘Çok fena dağıttım’ dedi intihar mı etti? Masterchef Emre elenmedi kendisi gitti! Emre Büber depremi
YAYIN TARİHİ: 9.11.2021 10:16:00

Masterchef Emre elenmedi kendisi gitti! ‘Çok fena dağıttım’ dedi intihar mı etti? Emre Büber depremi... TV 8’in reyting rekortmeni yarışması Masterchef’e son olarak veda eden isim Emre Büber oldu. Yarışmaya Avusturya’dan katılan aslen Konyalı olan Emre Büber’in ayrılığı karşısına büyük bir şok geçiren izleyici artık Emre’nin kendi isteğiyle yarışmadan çekildiğine artık oldukça emin. Emre elenirken Somer Sivrioğlu’nun söylediği ‘senin kadar başarılı bir yarışmacı böyle bir hata yapmaz Emre, sen bunu bilerek yaptın’ sözleri de bunun kanıtı niteliğinde. Peki Emre Büber cephesin neler oluyor?

TV 8’in fenomen yarışma programı Masterchef’in 2021 sezonunun şampiyonluk adaylarından biri olan Emre Büber’in erken vedası izleyiciyi kahrederken sosyal medyada türlü türlü iddialara dolaşıyor. Emre Büber’in hasta olduğundan, intihar ettiğine kadar pek çok iddia varken en net bilinen şet ise Emre Büber’in alenen yarışmadan kendi isteğiyle çekildiği. Elendiği akşam ise Emre’nin itirafları kafaları iyiden iyiye allak bullak etti. Neler oluyor?

Emre Büber’in Parkinson hastalığı teşhisi nedeniyle yarışmadan çekilebileceği zaten sosyal medyada bir süredir dolaşan bir iddiaydı. Yoğun çalışma temposu tedaviye izin vermeyecek nitelikteydi. Emre Büber’in ailesinin de Emre’nin yarışmadan çekilmesini istediği gelen bilgiler arasındaydı. Emre Büber’in elendiği akşam kurduğu cümleler ise soğuk duş etkisi yarattı ve izleyiciler tarafından ‘intihara kalkıştı’ olarak yorumlandı.

Masterchef Emre de yarışmadan bilerek çekildiğini netleştirmiş oldu sözleriyle ve şu ifadeleri kullandı:‘çok zor şeyler yaşadım buraya gelmeden önce çok kötü dağıtmıştım. Çocuğumu kaybettim, biliyorsunuz. ‘Ayağa kalkacağım’ dedim buraya başvurdum. Buraya gelmek için 6 ay hazırlandım. Eski Emre’den eser yok ama ister istemez duygusal olarak düşünüyorum. Ben pes etmedim şef tadında bıraktım. Ben burada çok yalnız hissediyorum’

Emre Büber’in bu sözleri izleyiciler tarafından intihara kalkıştı olarak yorumlandı. Ancak Masterchef Emre’den sosyal medya hesabından buna dair resmi bir açıklama gelmedi. Ayrıca Emre’nin yarışmadan sonraki ilk işi geçtiğimiz haftalarda elenen Hamza Mercimek ile Mustafa Ozan'la buluşmak oldu.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER