Cepler Alev Almıştı! Fiyatları Yüzde 50 Düştü! Yumurta, Ayçiçek Yağı Fiyatı Şok, Bim, A101, Migros

Cepler Alev Almıştı! Fiyatları Yüzde 50 Düştü! Yumurta, Ayçiçek Yağı Fiyatı Şok, Bim, A101, Migros
YAYIN TARİHİ: 29.12.2021 21:22:00

Geçtiğimiz haftaya kadar vatandaşların belini büken, yumurta ve sıvı yağ fiyatları yarı yarıya düşmüş durumda. BİM, A101, Şok, Migros, Carrefour 30'lu 1 koli yumurta fiyatı ve 5 Litre ayçiçek yağı fiyatı kaç TL, en ucuz ne kadar?

Dolar kurunda yaşanan büyük zıplama sonrasında marketler temel ihtiyaç ürünlerine baya tuzlu bir zam yapmıştı. Bu anlamda fiyatlarda yaşanan bu artışlar vatandaşları çileden çıkartmıştı. Dolar kurunun düşmesiyle beraber temel gıda maddeleri olan yumurta ve ayçiçek yağı fiyatları da yarı yarıya düşmüş oldu. BİM, A101, Şok, Migros, Carrefour 30'lu 1 koli yumurta fiyatı ve 5 Litre ayçiçek yağı fiyatı kaç TL, en ucuz ne kadar? Herkes tarafından yakından takip edilen bu süreçte, dolar kurunun düşmesi sonrasında yumurta ve ayçiçek yağı fiyatları tam olarak yüzde 50 düşmüş oldu. Bu anlamda özellikle BİM, A101, Şok, Migros, Carrefour çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladılar 

MARKET MARKET EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI FİYATI İÇİN TIKLAYINIZ

MARKET MARKET YUMURTA FİYATI NE KADAR OLDU?


Bilindiği gibi Başkan Erdoğan stokçuluk yapan firmaları sert bir dille uyarmıştı. Verilen talimat sonrasında marketlerde denetimlerin artması sonrasında fiyatlar oldukça ucuzlamış görülüyor. 

ŞOK MARKET YUMURTA FİYATLARIMİGROS MARKET YUMURTA FİYATLARI

A101 MARKET YUMURTA FİYATLARI

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER