Cengiz Kurtoğlu bıçağı kaptığı gibi üzerine çullandı Orhan Gencebay.. Gözaltına alındı görüntü fena

Cengiz Kurtoğlu bıçağı kaptığı gibi üzerine çullandı Orhan Gencebay.. Gözaltına alındı görüntü fena
YAYIN TARİHİ: 24.11.2021 22:46:00

Yılların sanatçısı Cengiz Kurtoğlu'nu daha önce hiç böyle görmediniz... Sakin kişiliği ile tanıdığımız 62 yaşındaki ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun bir iş insanını bıçakla kovaladığı görüntüler, magazin gündemine bomba gibi düştü. İstanbul Sarıyer'de bir mekan gerçekleşen olayda Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Can adlı iş insanıyla kavgaya tutuştu. Sinirler yatışmayınca olanlar oldu ve Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Can'ı bıçakla kovaladı. Cengiz Kurtoğlu gözaltına alınırken, o anların kamera görüntüleri de ortaya çıktı.

Cengiz Kurtoğlu bıçağı kaptığı gibi üzerine çullandı Orhan Gencebay.. Gözaltına alındı görüntü fena... Cengiz Kurtoğlu'nun bıçaklar bir adamın üzerine saldırdığı görüntüler bir anda magazin gündemine bomba gibi düştü. Sakin yapısıyla tanıdığımız Cengiz Kurtoğlu gözaltına alınırken kavganın nedeni de ortaya çıktı. İşte detaylar...

Olay İstanbul Sarıyer'deki bir mekanda gerçekleşti. Usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu bir arkadaşının doğum gününün düzenlendiği mekana geldi. Doğum günü partisinde Mustafa Can adlı iş insanı da vardı. Doğum günü partisi gayet keyifli gidiyordu ki bir anda masadaki sohbet yerini bıçaklı saldırıya bıraktı. Peki Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Can'a neden saldırdı?

Görüntülerde Cengiz Kurtoğlu'nun bir anda cellalendiği ve servis bıçağını kaptığı gibi Mustafa Can'a saldırdığı görülüyor. Görüntülerin devamında ise sinirleri yatışmayan Cengiz Kurtoğlu bıçakla Mustafa Can'ı kovalamaya devam ediyor. Olayın patlak vermesinin ardından işi perde arkası da ortaya çıktı. Orhan Gencebay detayı ise duyanları şaşkına çevirdi.Sonrasında olay karakola taşındı. Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı. Bu kapsamda Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı. Kurtoğlu ifadesinde kavganın nedenini, Mustafa Can'ın başta Orhan Gencebay olmak üzere pek çok sanatçıya hakaret etmesi olarak açıkladı. Mustafa Can da, Cengiz Kurtoğlu'ndan şikayetçi oldu.

Cengiz Kurtoğlu, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken, Mustafa Can'ın yüzünde oluşan yara izinin tırnak izi olabileceğini söyledi. Öte yandan Mustafa Can, Show Ana Haber'e çıkarak yüzündeki yara izini gösterdi ve bu izin tırnakla olmasının imkansız olduğunu söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER