Çalışan Milyonları İlgilendiren Kampanya Vakıfbank'tan Geldi! 3 Ay Ödemesiz 125.000 TL Netleşti!

Çalışan Milyonları İlgilendiren Kampanya Vakıfbank'tan Geldi! 3 Ay Ödemesiz 125.000 TL Netleşti!
YAYIN TARİHİ: 19.07.2021 18:08:00

Vakıfbank kredi nedir? Kimler yararlanabilecek? Kredi faiz oranı ne kadar? Kimler yararlanabilecek? Kredi de SMS ile başvuru nasıl olacak?

Çalışan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren kredi kampanyası Vakıfbank tarafından duyuruldu. Nakite ihtiyaç duyan vatandaş için kredi kampanyası geldi. Sürekli olarak kredi araştırmalarına devam eden vatandaş Vakıfbank kredi ile yüzü güldü. Vakıfbank tarafından başlatılan bu kredi 125 Bin TL'ye kadar ayrıca 3 ay erteleme imkanı ile geldi.

Kredi kamu personeli, emekli vatandaş ve özel sektör çalışanlarının ihtiyaçlarına destek olmak amacı ile başlatıldı. Kredi 7 farklı ödeme seçeneği ile de ödemelerinizi kolaylıkla yapmanıza destek olmayı amaçlıyor. Kredi hakkında merak edilen tüm detaylar...

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ NEDİR?


 

Vakıfbank tarafından son dakika gelen bayram kredisi tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emeklilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına devreye alınan kredi kampanyasıdır.

BU KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Vakıfbank bayram kredisine başvurularınızı kolaylıkla yapabilmeniz adına, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve Vakıfbank şubeleri üzerinden kolaylıkla yapabilme imkanı sunarken ayrıca daha da kolay olacak şekilde SMS ile kolayca başvuruda bulunabilme olanağı sağlamaktadır.

SMS İLE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Bu krediye SMS ile kolaylıkla başvuruda bulunabilmek için; "Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724'e SMS gönderebilirsiniz."

KREDİNİN FAİZ ORANI NE KADARDIR?


Vakıfbank Bayram kredisi kampanyasında kredi faiz oranı 1,51'den başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır. Kredi faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik göstermektedir.

KREDİDE ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Vakıfbank bayram kredisinde 7 farklı ödeme seçeneği sunulmaktadır. Böylelikle bütçenize uyan seçenekle ödemelerinizi yapabilirsiniz...

Ödemelerinizi, Aylık eşit taksitli,

Ödemelerinizi,  Artan taksitli

Ödemelerinizi, Azalan taksitli

Ödemelerinizi, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,

Ödemelerinizi, 3 ayda bir eşit taksitli,

Ödemelerinizi, Son taksit balon ödemeli,

Ödemelerinizi, Değişken taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER