Büyük Panik! Trendyol Hacklendi Mi, Çöktü Mü? Trendyol Cüzdanımda Kalan Bakiye Nasıl Geri Alınır?

Büyük Panik! Trendyol Hacklendi Mi, Çöktü Mü? Trendyol Cüzdanımda Kalan Bakiye Nasıl Geri Alınır?
YAYIN TARİHİ: 11.02.2022 14:35:00

​Türkiye'nin dev online alışveriş sitesi olan Trendyol'da yaşanan bir son vaatndaşları adeta çıldırttı. Özellikle Twitter'da yapılan yorumlarla onlarca kişi Trendyol Cüzdanım bağlamaında ödeme yapmak isterken hata mesajıyla karşılaşıyor. Bazı sorunlarda ise yine alış veriş yapmak isteyen vatandaşlar sipariş verdikten sonra paranın alındığını fakat sipariş gerçekleşmediğini belirtiyor. Peki  Trendyol Hacklendi Mi, Çöktü Mü? Trendyol Cüzdanım Para Çekme Neden Hata Veriyor?

Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol için şoke eden gelişme yaşandı. Trendyol Cüzdanım uygulaması bağlamında alışveriş yapan vatandaşlardan para çekildiği iddia edildi. Peki Trendyol Hacklendi Mi, Çöktü Mü? Trendyol Cüzdanımda Kalan Bakiye Nasıl Geri Alınır?

TRENDYOL HACKLENDİ Mİ, ÇÖKTÜ MÜ? TRENDYOL CÜZDANIM PARA ÇEKME NEDEN HATA VERİYOR?


Trendyol Cüzdanımı üzerinden ödeme gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar bugün hata mesajlarına maruz kaldılar. Binlerce kullanıcı ödeme yaptıktan sonra sipariş kısmında verdikleri siparişin görülmediğini belirtti. Trendyol Cüzdanım uygulamasından ödeme gerçekleştirmek isteyen ya da cüzdanına girmek isteyen kullanıcılar “Beklenmeyen bir hata oluştu” iletisi alıyor. Konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmaması kafaları kurcaladı. 

İŞTE TWİTTER'DA VERİLEN TEPKİLER 


Trendyoldan alışveriş yaparken cüzdana para yüklemek istedim 80TL uçtu sonra damacana su alırken de 17TL uçtu sistemsel hata varmış umarım hacklenme değildir 

trendyoldan sipariş verecektim şimdi problem varmış 2 3 defa para çektiğini okudum ve vazgeçtim şuan. ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz acaba ?? cüzdanımıza da ulaşamıyoruz zaten

TRENDYOL CÜZDANIMDA Kİ BAKİYEYİ NASIL GERİ ALINIR? 


Olursa yüklediğiniz bakiyeye gereksiniminiz olursa Trendyol cüzdanım içinde tespit edilen paranızı yine kartınıza geri alabilirsiniz. 

TRENDYOL CÜZDANIM NEDİR?


Trendyol Cüzdanım, yeni tasarlanmış olan süratli ödeme yöntemidir. Yani alış veriş sırasında sepetinize ürünleri ekleyip ve her defasında yine yine kart bilgilerinizi girmenizi gerektirmez. Bunun yerine haberimizde bahis ettiğimiz şekilde profilinizde tespit edilen “Trendyol Cüzdanım”  kısmına girerek direkt olarak buraya paranızı yükler ve dilediğiniz vakit tek tıkla sepetinizde tespit edilen ürünlerin ödemesini süratlice gerçekleştirebilirsiniz. Hem de Trendyol arada sizlere bonus paralar verebiliyor ve bu paralar cüzdanınıza yansıyor. Bu paraları kullanabilmek amacıyla cüzdanınızı aktif etmeniz gerekir.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR