Büyük Fırsata 18 Yaşından Büyük Herkes Başvurabiliyor! 100 Bin TL'ye Kadar Akbank, Ziraat, İNG...

Büyük Fırsata 18 Yaşından Büyük Herkes Başvurabiliyor! 100 Bin TL'ye Kadar Akbank, Ziraat, İNG...
YAYIN TARİHİ: 23.07.2021 10:54:00

Bankalardan kredi kampanyaları duyuruldu. Kredilerin özellikleri nelerdir? Ödemeler nasıl olacak?

Bankalardan Peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor. Bankalardan açıklamalar gelirken Akbank'tan da nakit ihtiyacı olanlar için kredi kampanyasını duyurdu. Akbank tarafından nakite ihtiyacı olanlar için 18 yaşını doldurma şartı ile gereksinim kredisi veriyor. 100 bin TL kredi çektiğinizde ne kadar geri ödeme de bulunacağınız ve oranlar banka tarafından açıklandı.

İhtiyaç kredileri en çok tercih edilen kredilerdendir. Sebebi daha düşük faizli ve kısa vadeli olmasındandır. Son dönemde ise tüm bankalar tarafından uygulamaya geçen bankaya gitmeden kredi alabilme kolaylığıda dikkat çekmektedir. 

AKBANK DUYURDU!

Akbank tarafından müşterilerini ilgilendiren önemli açıklamalar geldi. Banka müşterilerine duyuruda bulundu. Banka tarafından nakite ihtiyacı olan ve 18 yaşını dolduranlar için kredi kampanyasını duyurdu. Akbank tarafından uygun faizli kredi çekmek isteyenler için internet sayfalarını kullanarak veya cep telefonları aracılığı ile başvvuru yapılabileceği gibi banka şubelerine de giderek kolaylıkla ve detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİ BAŞVURUSUNDA GEREKLİ EVRAKLAR!

Kimlik belgesi gerekmektedir.

Vatandaşlık numaranızın yer aldığı nüfus cüzdanı veya pasaport gerekmektedir.

Adres belgesi gerekmektedir.

Ayrıca başvuruda Son döneme ait elektrik faturası, su faturası, doğalgaz ve ev telefonu faturası (Faturalar, kişinin kendi adına ya da aynı soyadı taşıyan aile bireylerinden biri adına düzenlenmiş olması gerekmektedir.

Fatura temin edilemiyor ise son bir aya ait ikametgah belgesi de getirebilirsiniz.)

ZİRAAT BANKASI'NDAN TÜKETİCİ KREDİSİ KAMPANYASI


Ziraat Bankası tarafından tüm bireysel ihtiyaçlarınıza destek olmak amacıyla finansmanında kullanabilmiş olacağınız, 36 aya varan vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurunuzu, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa süre içerisinde cebinizde olacaktır.

Kredi Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Bankası tüketici kredisi kampanyası dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahip kredi türlerindendir.

Bu kredide 36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Kredide Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.

Ziraat Bankası, bireysel kredi kullanan müşteriler için Hayat Sigortası ürünü de sunmaktadır.

İNG BANK'TAN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ!

İNG Bank tarafından yapılan açıklamaya göre, kredi faiz oranı %1,35 faiz oranından başlayan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanacaklar, henüz ING'li olmayan müşteriler için de 5 Temmuz 2021 - 31 Temmuz 2021tarihleri arasında 5.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi kullanarak yararlanabileceklerdir.

İNG Bank'ın bu kredi kampanyası 36 aya varan vade seçeneği ile, Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olmaktadır.

%1,35 faiz oranı ile beraber KKB skor 1850 ve üstü yeni müşteriler yararlanabileceklerdir.

Bu kredide Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

Kredide Dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınmaktadır. Ayrıca daha önce ING'li olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaklardır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER