Buse Varol Yine Değiştirdi 5 Gün İçin Tek Tek Koptu! Alişan ‘dur’ Diyor Buse Bildiğini Okuyor!

Buse Varol Yine Değiştirdi 5 Gün İçin Tek Tek Koptu! Alişan ‘dur’ Diyor Buse Bildiğini Okuyor!
YAYIN TARİHİ: 10.01.2022 17:11:00

Dostlar Mahallesi dizisinde tanıştığı Alişan ile evlenen sonrasında hayatına sosyal medya fenomeni olarak devam eden Buse Varol şimdilerde yeni dizisi için kolları sıvada. Bir süre önce Alişan ile evleneceği haberleri ayyuka çıkan ama hemen yalanlayan Buse Varol geçtiğimiz günlerde önce sarışın sonra kumral olmuştu. Buse Varol yine imaj değiştirdi ve 5 gün içinde bambaşka biri oldu. Buse Varol’un bu hal ve hareketleri sosyal medyada tepki gördü. 

Daha önce de ufak tefek rollerle oyunculuk yapan Buse Varol 2017 yılında Dostlar Mahallesi adlı dizide rol almaya başlayınca hayatı değişti. Dizinin başrolü Alişan’ın kalbini çalan Buse Varol 2018 yılında ünlü şarkıcıyla hayatını birleştirdi. Alişan ve Buse Varol’un sürpriz aşk haberi sonrası sürpriz evlilikleri o dönem çok konuşuldu. Alişan ve Buse Varol bu evliliklerinden 2 çocuk sahibi oldu. Burak ve Eliz adında iki çocukları olan Buse Varol ile Alişan, 2021 yılının sonlarına doğru en büyük acılardan birini yaşadı. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Çift günlerce Selçuk Tektaş’ın yasını tutarken sonrasında bir de boşanma haberleri çıktı. Çift bunları kesin bir dille yalanladı. 

Buse Varol hali hazırda magazin gündeminde kendisine yer bulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sapsarı saçlarıyla arz-ı endam eden Buse Varol üzerinden 2 gün geçmeden kumral haline geri dönerek herkesi şoke etmişti. Ancak Buse Varol dur durak bilmiyor. Alişan’ın eşi Buse Varol yine imaj değiştirdi. Buse Varol’un yeni imajı bir öncekine göre daha çok beğenilirken ‘bir artık Buse’, ‘Ne o bunalımda mısın neden sürekli saçlarınla oynuyorsun?’ yorumları yapıldı. İşte Buse Varol’un son hali. 


 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR