Buse Varol hamile mi böyle paylaştı Alişan yerinde duramıyor! Boşanacaklardı 3. çocuk geliyor!

Buse Varol hamile mi böyle paylaştı Alişan yerinde duramıyor! Boşanacaklardı 3. çocuk geliyor!
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 10:03:00

​Boşanacaklardı 3. çocuk geliyor! Buse Varol hamile mi böyle paylaştı Alişan yerinde duramıyor... Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol son günlerin magazin gündeminde adları sen sık geçen isimlerinin başında geliyor. Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölüm haberinin yankıları daha dinmeden aileden bir de ayrılık haberi gelmişti. Eliz ve Burak adında iki çocukları olan Alişan ile eşi Buse Varol'un boşanacakları, Buse Varol'un tası tarağı toplayıp yurt dışına çıktığı iddia edilmişti.

Alişan ile Buse Varol son ayları oldukça zorlu geçiriyor... Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın ani ölümü Tektaş ailesini derinden sarstı ve hala kendilerine gelemediler. Kardeşinin ölümünün ardından yeğenlerine sahip çıkan Alişan ve eşi Buse Varol hakkında geçtiğimiz günlerde boşanacakları iddia edilmişti. Buse Varol'un veda paylaşımı buna kanıt olarak gösterilmişti ama çift 'zaten zor dönemler geçiriyoruz lütfen yapmayın' diyerek boşanacakları iddialarını son noktayı koymuştu. Şimdi de Buse Varol'un hamile olduğu iddia ediliyor ve o kare kanıt gösterildi. Buse Varol hamile mi? İşte detaylar.

Sosyal medyada oldukça aktif olan ve her anını paylaşan Buse Varol'un 3. çocuk konusunda verdiği cevap kısa sürede yankı buldu ve 'Buse Varol 3. çocuğa mı hamile?' sorularını akıllara getirdi. Kendisine gelen hamilelik sorusuna sürpriz ve net bir cevap vererek topu eşi Alişan'a atan Buse Varol sonrasında bir klinikten paylaştığı reklam videosu 'acaba mesaj mı?' olarak yorumlandı.

BUSE VAROL HAMİLE Mİ?
Ağabeyi Selçuk Tektaş'ın ölümünden sonra ortalıkta görünmeyen Alişan ve eşi Buse Varol bir yandan da magazin gündeminde kendilerine yer buluyorlar. Geçtiğimiz günlerde boşanma haberleri çıkan çift, yaralarını sardı. Buse Varol'un Instagram'a dönüşü ise muhteşem oldu. Takipçileriyle soru-cevap etkinliği yapan Buse Varol, hamilelik sorusuna verdiği cevapla olay oldu.


Özel hayatlarına dair gelen soruları da içtenlikle yanıtlayan Buse Varol en çok merak edilen 3. çocuk sorusuna da yanıt verdi. Buse Varol kendisine gelen '3. kez anne olmak ister misin?' sorusuna tüm samimiyetiyle cevap verdi. Buse Varol; "Evet çok istiyorum anne olmak. İnşallah olur biraz uzun zaman sonra" dedi. Böylece top Alişan'a atılmış oldu. Tabi bu sırada Buse Varol'un yaptığı bir paylaşım şoke etti...Buse Varol'ın Instagram hikayesinden paylaştığı videoyu ilk görenler 'neler oluyor' dedi demesine ama gerçek biraz dikkatli bakınca ortaya çıktı. Bir güzellik merkezinden paylaşan Buse Varol böyle herkesi de şaşırtmış oldu.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER