Burgan Bank Maaşın 12 Katına Kadar Kredi Vereceğini Duyurdu

Burgan Bank Maaşın 12 Katına Kadar Kredi Vereceğini Duyurdu
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 20:06:00

Burgan Bank Maaşın 12 Katına Kadar Kredi Vereceğini Duyurdu. İhtiyaç kredisi olarak hemen onay alabileceksiniz. İşte detaylar...

Burgan bank'tan herkese maaşın 12 katına kadar kredi kampanyası başladı. Burgan bank üzerinden maaşınızın 12 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Dileyen müşteriler buradan banka üzerinden almış oldukları bu krediler de yüksek limitli kredi onayı alırsa borç kapatma Kredisi olarak da işlem yapabilirler. Hem borç kapatma kredisi hem de ihtiyaç kredisi olarak verilen bu kredileri burgan bank düşük faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar verecektir. Özellikle emekli olan kişilerin tercih ettiği Bu banka sigortalı olarak çalışan kişiler ile devlet memurları olan kişileri de bireysel kredi vermeye devam etmektedir.

Burgan bank maaşın 12 katına kadar kredi kampanyası

Acil paraya ihtiyacımız olduğu zaman kredi başvurusunu bildiğiniz gibi bankalar üzerinden yapıyoruz. Birbirinden farklı bankaların yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte bizlerde kredi kullanmak için bankalara başvurularda bulunmaktayız. Maaşın 12 katına kadar kredi veren burgan bank son zamanlarda en çok başvuru alan bankaların başında geliyor. Burgan banka üzerinden eğer kredi kullanmak istiyorsanız bankanın belirlediği kredi politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaları taşımaları durumunda burgan bank üzerinden maaşını 12 katına kadar kredi kullanabileceklerdir.


Sigortalı olarak işyerinde çalışıyorsanız en az 6 aydır aynı işyerinde sigortanızın yatmış olmasını banka sizlerden isteyecektir. Kredi kullanacak olan kişilerin bu şartlara uygun olmaları ile birlikte ayrıca banka kredi notu ve diğer bankalardaki performansları da önemli bir rol oynayacaktır. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler belirtilen şartlara uygun olması durumunda burgan bank üzerinden başvuru yaparak maaşlarının 12 katına kadar gelir belgesiz 20 katına kadar da gelir belgeli olarak kredi kullanabilirler.


Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Burgan bank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilir. Kimliğiniz ile birlikte gelir belgesiz maaşınızın 12 katına kadar kredi başvurusu yapılıyor. Banka şubelerinden yüksek limitli kredi kullanmak isteyen kişiler de banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgelerini yanında götürmeleri yeterli olacaktır. Bankadan almış olduğunuz başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunu yapabilir Daha sonra da kredinizi kullanmak için genel müdürlük tarafından onay almanızı bekleyebilirsiniz. Genel müdürlük tarafından verilen 10 ay sonrasında sizleri aranacak ve kredinizi tekrardan başvuru yaptığınız banka şubesinden kullanacaksınız...

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER