Burak’a 4 yıl hapis… Fahriye Evcen ve Burak Özçivit gerçekten ayrılmak zorunda hakaretler savurdu!

Burak’a 4 yıl hapis… Fahriye Evcen ve Burak Özçivit gerçekten ayrılmak zorunda hakaretler savurdu!
YAYIN TARİHİ: 17.11.2021 09:47:00

​Fahriye Evcen ve Burak Özçivit gerçekten ayrılmak zorunda hakaretler savurdu! Burak’a 4 yıl hapis…  Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftinin üzerinden kara bulutlar dağılmak bilmiyor aksine yenileri birikiyor. Şimdilerde atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde boy gösteren Burak Özçivit ve TRT 1’in yeni dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu ile ekranlara geri dönen Fahriye Evcen’in bir süre önce dizi krizi nedeniyle boşanacakları iddia edilmişti.

Onlar magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evliliklerinden sonra daha çok kazanmaya başladı adeta. Türkiye’nin de gıptayla baktıkları bir evlilikleri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ın bir süre önce ayrılacakları iddia edilmişti ama çift kısa bir süre sonra yalanlamıştı iddiaları. Ancak bu kez ayrılık kaçınılmaz. Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit’in önüne gelen herkese hakaretler savurduktan sonra 4 yıl 1 ay hapis yatması gerekecek. İşte Burak Özçivit’in hapis cezası… 

Kanal D ekranlarında birlikte rol aldıkları Çalışkuş dizisinin setinde tanışan, arkadaş olarak başladıkları yola, Burak Özçivit’in Ceylan Çapa’dan ayrılması sonrası sevgili olarak devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti 2019 yılında ilk çocukları Karan Özçiviti’de kucaklarına alarak mutluluklarını katmerlemişti. Çift hakkında ksıa bir süre önce ayrılık iddiaları ortaya atıldı.


İddialara göre; Fahriye Evcen’in, setlere geri dönmesi çift arasında kriz çıkarmıştı. Çift önce Burak Özçivit’in Kuruluş Osman’dan ayrılması yönünde bir karara varmışlardı ama bu karar uygulamaya konulamayınca yollarını ayırmaya karar vermişlerdi. Ancak gelin görün ki bu iddia yalan çıktı. Çiftin ayrılıklarının nedeninin set saatleri olduğu ve birbirlerini sık sık görememeleri olduğu anlaşılmıştı. Sonrasın çift mutlu aile pozlarını yayınlamışlardı. Ancak bu kez ayrılık gerçekten kaçınılmaz olabilir. Burak Özçivit’in başı hapis cezasıyla dertte.

4 YIL 1 AY HAPİS CEZASI
Skandal, Kuruluş Osman’ın setinde patlak verdi. İddialara göre 8 Aralık 2020 tarihinde Kuruluş Osman setinde Burak Özçivit, kamera asistanları M.B.K., O.Ş. ve A.Ö. ve görüntü yönetmeni T.A.’ya küfür ve hakaret içeren sözler söyledi ve topluluk içinde rezil etti. Burak Özçivit ise kendisini şöyle savundu “İddia ettikleri gibi kendilerine kesinlikle hakaret etmedim. Set ortamının stresli olduğu doğrudur. Ama ağzımdan asla küfür ve hakaret çıkmamıştır. Çıkması da mümkün değildir. Bu küfürleri edebilecek bir kişi olmadığımı da beni yakinen tanıyan herkes bilir.”


Tanıklarda olayı doğrulayıp, uzlaşma sağlanamayınca  Özçivit’in “zincirleme şekilde alenen hakaret” suçundan 3 aydan 15 günden 4 yıl 1 aya kadar hapisle cezalandırılması istendi. İddianame gönderildiği Beykoz 3. Asliye Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. Özçivit’in yargılanmasına ilerleyen günlerde başlanacak.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER