Burak Özçivit hakim karşısında 4 yıl hapis kapıda! Kendini gerçek kahraman sanıp hakaret yağdırmıştı

Burak Özçivit hakim karşısında 4 yıl hapis kapıda! Kendini gerçek kahraman sanıp hakaret yağdırmıştı
YAYIN TARİHİ: 21.12.2021 18:19:00

Şimdiler Kuruluş Osman adlı dizinin başrolünü üstlenen, pek çok reklamda yer alan Burak Özçivit, gördüğü bu sevginin karşılığını veremedi. Kısa bir süre önce Kuruluş Osman dizisinde adeta terör estirdiği ifşa olan Burak Özçivit'in mobbingine maruz kalanlar sessiz kalmadı ve Burak Özçivit'i hem rezil etti hem de mahkemeye verdi. Bu kapsamda Burak Özçivit, hakim karşısına çıktı.

Burak Özçivit hakim karşısında 4 yıl hapis kapıda! Kendini gerçek kahraman sanıp hakaret yağdırmıştı... Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in etrafında kara bulutlar dolaşıyor. Bir süre önce boşanacaklarını dair haberler çıkan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti sonrasında bambaşka iddialarla gündeme gelmişti. 

Skandal olay bir süre Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman’ın setinde patlak verdi. İddialara göre 8 Aralık 2020 tarihinde Kuruluş Osman setinde Burak Özçivit, kamera asistanları M.B.K., O.Ş. ve A.Ö. ve görüntü yönetmeni T.A.’ya küfür ve hakaret içeren sözler söyledi ve topluluk içinde rezil etti. 

Burak Özçivit'in mobbinge uğradıklarını iddia eden set çalışanları hemen adaletin kollarına sığındı. Ve Burak Özçivit'in yargılanmasında başlandı. 'Zincirleme şekilde alenen hakaret' suçundan 4 yıl 1 ay hapis cezası istenen Burak Özçivt, bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. O anlar kameralara böyle yansıdı.

Beykoz 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, sanık Burak Özçivit ile avukatı Serkan Toper katıldı. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER