Bunları Yapan Herkese 500 TL ve 150 TL Verilecek! Akbank Axess ve HSBC Advantage'dan Flaş Açıklama!

Bunları Yapan Herkese 500 TL ve 150 TL Verilecek! Akbank Axess ve HSBC Advantage'dan Flaş Açıklama!
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:32:00

​HSBC Advantage kart sahipleri değişik zamanlarda 150 TL ve üzeri 6 adet iş yeri harcamalarında 60 TL ve 4 adet çevrimiçi internet ödemelerde 60 TL olmak üzere toplamda 120 TL nakit puan kazanacak. Akbank Axess mobilden ise kartınızın verisini görerek internet üzerinden gerçekleştireceğiniz her ödemede %20 olmak üzere her ay 100 TL ve toplamda 500 TL chip para kazanabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

Akbank Axess ve HSBC Advantage resmi, internet sitelerinden önemli bir açıklama duyurdu. Bu anlamda verilecek olan 500 ve 150 TL vatandaşların yüzünü güldürecek. 
Akbank Axess ve HSBC Advantage kampanyasına katılmak ise çok kolay. HSBC Kampanya Detayları

HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında Sportive mağazaları ve sportive.com.tr’de tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri ilk alışverişte Sportive mağazalarında geçerli 150 TL değerinde NakitPuan kazanılacaktır.N
akitPuan kampanyasından bir şahıs bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en çok 150 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.

Kazanılan NakitPuan’lar harcama oluşturulan asıl kart ya da ek karta yüklenecek olup, 31 Aralık 2021’e kadar kullanılabilecektir.

Kullanılmayan NakitPuan’lar 3 Ocak Ayı 2021’de geri alınacaktır.

Kazanılan NakitPuan’lar yalnızca Sportive mağazalarında kullanılabilecek olup çevrimiçi alışverişlerde kullanılamayacaktır.

NakitPuan kullanılarak oluşturulan alışverişler artı taksit ve NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.

HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılması ücretsizdir.

Taksit kampanyası kapsamında Sportive mağazalarında HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde üye iş yerinin tuşladığı taksit sayısı üzerine, kart hamilinin talebi tarafında artı 4 taksit uygulanacaktır.
www.sportive.com.tr’den yapılacak taksitli alışverişlerde otomatik olarak artı 4 taksit uygulanacaktır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir ya da aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade amacıyla fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Hem de kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise alakalı tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.


Sportive’in bütün müşterilerine tanıttığı genel kampanyalar amacıyla çeşitli bilgi Sportive mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile alakalı bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarında farklılık yapma hakkını gizli tutar.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde ortaya gelebilecek farklılıkların internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği konusu göz önünde bulundurulmalıdır.Axess Kampanya Detayları

İlk kez Akbank’lı olacak müşterilerimiz Akbank Mobil uygulaması içinden “”Akbanklı Olmak İstiyorum”” butonuna tıklayıp, bilgilerini girdikten sonra, “Kredi Kartı” ürününü sepete atabilir ve Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak sadece birkaç dakika içinde Akbanklı olabilir ve başvurusunu tamamlayabilirler ya da www.akbank.com, www.axess.com.tr, www.wingscard.com.tr web sayfalarından Axess veya Wings başvurusu yaparak Akbank Mobil’de müşteri olma sürecini tamamlayabilirler.

Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir.

Akbank Mobil’den anında “Cebe İnen” kart başvurunuzu yapıp sözleşmenizi imza derdi olmadan anında “Akbank Mobil’den” onaylayarak başvurunuzu tamamlayabilir, kartınızı anında internet alışverişlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

1.11.2021 öncesi açık Axess veya Wings kartı olmayıp, 1.11-30.11.2021 arasında başvurarak, 30.11.2021’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 30 Kasım 2021’e kadar internet harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL’ye varan chip-para kazanabilirler.

Kampanya boyunca 500 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

Hak edilen chip para harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER