Bugün Resmen Açıklandı! Ziraat Bankası Emekliye 15.000 TL Ödeme Yapıyor! Hemen Hesaba Yatıyor

Bugün Resmen Açıklandı! Ziraat Bankası Emekliye 15.000 TL Ödeme Yapıyor! Hemen Hesaba Yatıyor
YAYIN TARİHİ: 25.11.2021 11:30:00

Emeklileri de mutlu edecek müjde Ziraat Bankasından geldi! Bundan sonra Ziraat Bankasından maaşını alan emekliler, bankanın 15.000 TL ödeme fırsatlarından yararlanmaya başlayacak. Emeklilerinde maddi ihtiyaçlarını unutmayan Ziraat Bankası, kolları sıvamış durumda. 

Bugün Resmen Açıklandı! Ziraat Bankası Emekliye 15.000 TL Ödeme Yapıyor! Hemen Hesaba Yatıyor. Emekliler bundan sonra acil parasal ihtiyaçlarını karşılamak için 15.000 TL kredi kampanyasına katılım yapabilecek. Hatta Ziraat Bankası aracılığıyla çekecekleri krediyi 36 ay vadeyle ödeme imkanına sahip olacaklar. 

Ziraat Bankası Emekliye 15.000 TL Ödeme Şartları 

Ziraat Bankasının emekli için sunmuş olduğu 15.000 TL kredi kampanyasından yararlanmak şartları da yerine getirmeniz gerekir. Ziraat Bankasının şartlarından biri de maaşınızı Ziraat Bankasından almanız olacaktır. Ziraat Bankası emekliler için sunmuş olduğu kredi faiz oranı %2.56 olurken, ödemeyi de 36 ay vadeyle kolayca yapabilme şansına sahip olacaksınız.  Aylık ödeme şekli ise 694.46 şeklinde olurken, emeklilerde çekecekleri krediyi geri ödeme konusunda zorluk yaşamayacaktır. 

Emekli vatandaşlara yönelikte artık kolay ödeme fırsatları sunulmaya devam ediliyor. Buna göre artık maddi ihtiyaçlarınızı zorlanmadan çok kolay şekilde karşılama fırsatını yakalamaya başlayacaksınız. 

Ziraat Bankası Emekliye 15.000 TL Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Emeklileri bir diğer yakından ilgilendirecek konulardan biri de başvurularını nasıl yapacak olduklarıdır. Eğer Ziraat Bankası müşterisiyseniz ve maaşınızı bankadan temin ediyorsanız o zaman yapacağınız işleminiz son derece pratik olacaktır. İster Ziraat Bankası şubesine giderek isterseniz de mobil bankacılık üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Mobil bankacılık ile şubeye gitmenize gerek kalmadan Ziraat Bankası’nın 15.000 TL kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra ise hesabınızdan anında çekebileceksiniz. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER