Bugün Açıklandı! Emekliye 5.000 Ve 5.250 TL Ek Ödeme Var! Ocak Ayı Sonuna Kadar Alabilirsiniz!

Bugün Açıklandı! Emekliye 5.000 Ve 5.250 TL Ek Ödeme Var! Ocak Ayı Sonuna Kadar Alabilirsiniz!
YAYIN TARİHİ: 10.01.2022 11:21:00

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler yaşadı. Milyonlarca emekli vatandaş için avans ve promosyon müjdesi geldi. Öncelikle 5.000 TL avans ve toplamda 5.250 TL promosyon müjdesi sizleri bekliyor. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler bağlamında Ocak ayı sonuna kadar paranızı alabilirsiniz.

Emekli olan milyonlarca vatandaş bağlamında güzel haberler Ocak ayında peşi sıra gelmeye devam ediyor. Bu anlamda 5.000 TL nakit avans ve 5.250 TL promosyon ödemeleri büyük bir şekilde ihtiyaçları giderecek. Bu kampanya amacıyla devlet bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank doğrultusundan oluşturulan kampanyalar ilgi gördü. Bu kampanyalara özel bankalar da dahil olmuş durumda. Nakit avans limitleri bankaların bankamatik kartı hesaplarına göre değişiyor. 
 

HALKBANK, VAKIFBANK VE ZİRAAT BANKASI 5.000 TL PARA VERİYOR

Vatandaşlar emekli maaşını aldıkları Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 5.000 TL nakit avanslarını hemen alabilecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank amacıyla internet şifresi alıp müracaat yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı tedarik ettiğiniz bankalar üzerinden 2 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak amacıyla kredi notunuzun yüksek olması olabildiğince önemli olmaktadır. 


 

AKBANK, DENİZBANK, İNG BANK, TEB BANK, YAPI KREDİ VE GARANTİ BANKASI 5.000 TL VERİYOR


Kamu bankaları ardından kampanya özel bankalara da sıçramış durumda. Başlıkta adları geçen  bankalar emekli vatandaşlara maaşı kendi bankalarından alması amacıyla 5.000 TL veriyor. Bütün bu söylediğimiz bankaların kampanyalarına katılmak amacıyla emekli maaşınızı almış olduğunuz banka şubesine giderek faiz oranlarını ve müracaat şartlarının detaylarını öğrenebilirsiniz.


EN YÜKSEK EMEKLİ PROMOSYONU TEB BANK'TA 


Emekli promosyon 2022 en yüksek rakamı da açıklandı.  Emekli maaşı amacıyla şimdiye kadar en yüksek promosyon ödemesi müjdesini TEB verdi. TEB maaş promosyon tutarı amacıyla 2 bin 750 TL verirken aynı vakitte kampanya şartlarını yerine getiren emeklilere de ek 2 bin 500 TL ödeme ile bu rakam 5 bin 250 liraya ulaşıyor. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR