Bu Sabah Gelen Haberle Emekliye Aralık Ayında 1000 TL Zam! Emekliler Bu Parayı Pazartesi Alacak

Bu Sabah Gelen Haberle Emekliye  Aralık Ayında 1000 TL Zam! Emekliler Bu Parayı Pazartesi Alacak
YAYIN TARİHİ: 18.12.2021 09:57:00

Son dakika haberleri emeklileri meste etmeye devam ediyor. Bu anlamda emekliye bu ay içinde 1000 TL zam yapılacak. SSK, SGK ve Bağkur'lu emekliler ayırt edilmeden para hesaplara yatacak. Bu yandan bakacak olursak intibak zammı emekli maaşlarını çok güzel bir şekilde iyileştirmiş olacak.

Bu Sabah Gelen Haberle Emekliye  Aralık Ayında 1000 TL Zam! Emekliler Bu Parayı Pazartesi Alacak.  Aralık ayında emekli maaşı alacak olan vatandaşlar için ek ödeme miktarı açıklandı. Bu anlamda en az 1000 TL zamlı olarak alınacak. Düzenlemenin yürürlüğe geçmesi için artık sayılı günler kaldı. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler Aralık ayında maaşlarını eğer olursa 600 TL zamlı alacaklar. Emekliye daha önce Temmuz zammı, bayram ikramiyeleri ve banka promosyonları alan emekliler bu 1000 TL zam haberi ile havalara uçtular.
ARALIK AYI EMEKLİ EK ÖDEME TUTARLARI DAMPİNG YAPTI

Emekliler 2022 Ocak zammı öncesinde önümüzdeki ayı iple çekiyor. Çünkü Aralık ayı itibariyle emekliler ve memur emeklileri ek ödeme tutarları ile birlikte ödemeler hesaplara yatacak. Milyonlarca SSK, SGK Bağ-Kur ve memur emeklisi vatandaş son dakika haberlerine göre intibak ve seyyanen zam alacak. 1000 TL düzeyinde olacak olan bu ek ödeme Aralık ayında maaşlara yansıtılacak. Son gelen haberle birlikte emekliler oldukça rahatlayacak ve nefes alacak. 
EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI 3.500 TL OLACAK

TÜED Başkanı Ergün, bütün emeklileri yakından alaka eden intibak yasasız ve seyyanen zam ile ilgili gelişmelerin hızla devam ettiğini bildirdi. İntibak düzenlemesinin hayata geçmesi ile 2000'den öncesi ile 2000 yılı sonrası emekliler arasındaki maaş farkı eşitlenecek.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER