Bu Sabah Açıklandı! Para Lazımda Dikkat! Başvuruda Bulunanlara Nakit Para Verilecek! Yarın Hesapta

Bu Sabah Açıklandı! Para Lazımda Dikkat! Başvuruda Bulunanlara Nakit Para Verilecek! Yarın Hesapta
YAYIN TARİHİ: 9.01.2022 20:44:00

SGK-SSK ve Bağkur'lu milyonlarca emekli bilindiği gibi zamlarını almıştı. Şimdi ise zamlara ek olarak ek ödeme müjdesi verildi. Maaş haricinde verilecek bu parayı almak için ise bazı koşullar bulunmaktadır. Bankalar ardı ardına emeklilere promosyon kampanyaları yapmaya devam ediyor. Burada en önemli şart ise o bankanın müşterisi olmanız.

Milyonlarca emekliye yapılan tarihi zam sonrasında gözler bankaların promosyon ödemelerine çevrilmiş durumda. Bu anlamda yapılan kampanyalar emekli vatandaşları oldukça cezbediyor. Bilindiği gibi promosyon maaş harici olarak ödenen para miktarıdır. Peki Yapı Kredi emekli müşterilerine kaç TL promosyon verecek? Yapı Kredi müşteri promosyonlarını duyurdu. Emekli maaşını Şekerbank aracılığı ile alan vatandaşlara 2000 TL’ye varan nakit hediye edilecek.


 

Yapı Kredi 2.000 TL’ye Varan Nakit Promosyon Kampanyası

1 Kasım 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 2.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.

Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.500 TL'ye kadarsa 1.300 TL; 1.500 TL-2.500 TL arasındaysa 1.650 TL; 2.500 TL'nin üzerindeyse 2.000 TL nakit promosyon ödenir.

2.000 TL'ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabilir.


Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon verilmez. DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR