Bu kurt başka kurt Eşkıya gitti ama… Kurtlar Vadisi diye yanıp tutuşanlara davullu zurnalı müjde!

Bu kurt başka kurt Eşkıya gitti ama… Kurtlar Vadisi diye yanıp tutuşanlara davullu zurnalı müjde!
YAYIN TARİHİ: 21.11.2021 11:47:00

​Kurtlar Vadisi diye yanıp tutuşanlara davullu zurnalı müjde! Bu kurt başka kurt Eşkıya gitti ama… 26 Ekim akşamı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 7.sezonu için ekran başına kurulan izleyici hayatının en büyük şokunu yaşadı. Atv’nin günlerce yeni sezon fragmanı döndürmesine, dört bir koldan reklam yapmasına rağmen 26 Ekim akşamı saatler 20.00’ı gösterdiğinde ne Eşkıya vardı ne de herhangi bir haber. Tabi anlık şokun ardından herkes araştırmaya başladı sosyal medyada EDHO’ya ne oldu diye.

Atv ekranı kısa bir süre önce Türk televizyonlarında eşi benzeri görülmemiş bir skandala imzasını atmıştı. Salı akşamları yayınlanan ve atv’nin en çok izlenen dizisi olma özelliğini taşıyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayından kaldırılmıştı. Maddi anlaşmazlıklardan ötürü yayından kaldırılan Eşkıya yerine Kurtlar Vadisi geri dönecek iddialarının ardından asıl gerçek bomba sonunda patladı. Gerçekten kurtlar ekrana dönüyor ama bunlar başka kurtlar… 

Sıcağı sıcağına bir açıklama gelmedi. Ancak sonrasında işin astarı ortaya çıktı. Daha önce atv iç yapımların ekrana getirdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sonrasında bir yapım şirketine verilmişti. Ancak daha sonra o yapım şirketi ile atv iç yapımlar arasında maddi konularda anlaşmazlıklar yaşandı. İmzalanan sözleşme gereği de başka bir kanalda yayınlanması imkansız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sansasyonel bir şekilde ekranlara veda etmiş oldu. Ancak atv Eşkıya’nın yokluğunu çok aratmayacak gibi.

Sonrasında pek çok iddia ortaya atıldı. Ancak en çok sesle dile getirileni Kurtlar Vadisi’nin yeniden ekrana döneceğiydi. Diğer bir iddia ise Kurtlar Vadisi’nde çok kısa bir süre yer alsa da akıllardan silinmeyen, Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Süleyman Çakır karakterine özel bir dizi yapılacağıydı. Ancak her ikisi  için de net bir bilgi yok. Öte yandan ekranlara gerçekten bir kurt gelecek ama bu bizim bildiğimiz kurt değil.YENİ KURTLAR VADİSİ
Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Osman Sınav yeni bir efsane için kollar sıvadı. Yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un yapacağı ‘Yalnız Kurt’ dizisi için atv çoktan tanıtımlara başladı bile. Oyuncu kadrosunda ise Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Atv’nin fragmanlarını döndürmeye başladığı Yalnız Kurt, Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacak. Yalnız Kurt, darbeleri, cinayetleri, terör olaylarını el alacak. Golyat isimli bir küresel güç grubunun faaliyetlerini ve buna karşı verilecek mücadeleyi anlatacak dizinin kısa süre içinde atv ekranlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER