Bu Kez Sıra Hande Erçel’de! Kıskançlık Krizlerine Girdi Sevgilisini Evden Kovdu! Kerem Bürsin’in...

Bu Kez Sıra Hande Erçel’de! Kıskançlık Krizlerine Girdi Sevgilisini Evden Kovdu! Kerem Bürsin’in...
YAYIN TARİHİ: 24.01.2022 16:42:00

Sen Çal Kapımı dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in aşkına Demet Özdemir darbesi! Kısa bir süre önce Demet Özdemir ile Kerem Bürsin’in bir dijital platform projesi için birlikte rol alacakları iddiası ortaya atılmıştı. Bu iddianın yankıları sürerken bu kez daha büyük bir kriz patlak verdi. Daha önce adları aşk iddialarına karışan Demet Özdemir ile Kerem Bürsin’in projesi Hande Erçel’i çıldırttı. İddialara göre Hande Erçel, sevgilisini kapı dışarı etti. İşte o iddianın tüm detayları.

Sen Çal Kapımı dizisindeki aşklarını gerçeğe döken Kerem Bürsin ile Hande Erçel cephesinde neler oluyor? Her şet Demet Özdemir ile Hande Erçel arasındaki kriz ile patlak verdi. İddialara göre aynı menajerlik şirketine bağlı olan Hande Erçel ile Demet Özdemir arasında kıskançlık krizi çıkmıştı.Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Disney Plus için ve pek çok proje için Hande Erçel’e teklif götüren menajerlik şirketi Demet Özdemir’e iş götürmeyince kıyametler koptu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Kıskançlık krizlerine giren Demet Özdemir’in, Hande Erçel’i Instagram’dan takipten çıkardığı, 1 hafta sonra ise yeniden takip ettiği iddia edildi. Hande Erçel bu konu hakkındaki sorulara ‘olur mu öyle şey ya!’ diyerek tepkisini göstermişti. Ve bu iddialardan kısa bir süre sonra bu kez olaya Hande Erçel’in sevgilisi Kerem Bürsin de karıştı.Aynı platform için Demet Özdemir ile Kerem Bürsin birlikte kamera karşısına geçecek. Demet Özdemir ile Kerem Bürsin adı aşk dedikodularına da karışmıştı… Bu projeyi haberlerden öğrenen Hande Erçel kıyametleri kopardı. Hande Erçel’in ‘benim bundan niye haberim yok, gazetelerden mi öğrenecektim’ tepkisi üzerine Kerem Bürsin ‘benim de haberim yoktu, yeni öğrendim’ cevabı verdiği ve sonrasın Erçel’in sinir krizi geçirerek Kerem Bürsin’i evden kovduğu iddia edildi. Şimdilerde Kerem Bürsin, sevgilisinin gönlünü almak için uğraşıyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR