Bu Kez Daha Farklı İzleyeceksiniz! Kırmızı Oda'nın Sadi'si Ruhlara Dokunacak Projeye İmza Attı!

Bu Kez Daha Farklı İzleyeceksiniz! Kırmızı Oda'nın Sadi'si Ruhlara Dokunacak Projeye İmza Attı!
YAYIN TARİHİ: 10.11.2021 10:45:00

​Kırmızı Oda'dan beklenmedik bir şekilde ayrılan ve yeni sezonda Sana Söz için imzayı atan Erkan Petekkaya ekranlara geri döndü. Geçen yıl dizilerini tek tek final yaptıran Star TV bu kez Sana Söz ile reyting sıralamalarını sarsacak. Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın başrolünde efsaneler yarattığı Sana Söz daha ilk bölümüyle izleyicilerini şaşırttı.

Kırmızı Oda'da Sadi rolüyle milyonlarca hayranını ekran başından ayırmayan Erkan Petekkaya yeni dizisiyle büyük beğeni topladı. Görünen o ki Sana Söz Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan ile uzun süre adını ekranlardan sildirmeyecek.


KIRMIZI ODA'YA SEZON FİNALİNDE VEDA ETTİ

Kırmızı Oda'nın geçen sezon yayınlanan sezon finali bölümünde tüm ekip arkadaşlarına veda eden Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

KIRMIZI ODA BİTTİ ŞİMDİ SIRADA SANA SÖZ VAR


Kırmızı Oda'dan ayrıldıktan hemen sonra çok teklif alan Erkan Petekkaya en sonunda kararını Sana Söz dizisinde kıldı.
,
SANA SÖZ'LE EFSANEYİ SÜRDÜRECEK

Öyle gözüküyor ki Sadi rolüyle efsaneler yaratan Erkan Petekkaya bu dizide de adından söz ettirmeyi başaracak.

"SENARYOSU OKUR OKUMAZ ETKİLEDİ BENİ"

Erkan Petekkaya Sana Söz dizisi hakkında "Öncelikle hikayesi çok gerçek geldi bana. Toplumun içinden çıkan gerçeklerden oluşturulmuş, güçlü senaryosu okur okumaz etkiledi beni." dedi.

Petekkaya ayrıca "İzleyiciyi toplumumuzun içinden çıkan gerçek hikayeler bekliyor. Bu hikayeler, bizi derinden sarsacak. Ve öyle durumlarda neler yapmamız gerektiğini de bize öğreterek ekran  başındakileri içine çekecektir.” ifadelerini de ekledi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER