Bu araç yurtdışından Türkiye’ye geliyor: Fiyatı 20 Bin TL bile değil! Otomobili almayanı dövüyorlar!

Bu araç yurtdışından Türkiye’ye geliyor: Fiyatı 20 Bin TL bile değil! Otomobili almayanı dövüyorlar!
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 10:01:00

​Otomobili almayanı dövüyorlar! Bu araç yurtdışından Türkiye’ye geliyor: Fiyatı 20 Bin TL bile değil! Türkiye’de bu yıl araba fiyatlarına gelen zamlar nedeniyle çoğu vatandaş nasıl araba alacağını düşünüyor. Bu kapsamda vatandaşlara bir güzel haber geldi. Ortaya atılan iddialara göre Çin’in en ucuz modeli Changli J10 otomobilin Türkiye’ye getirilmesi planlanıyor. Söz hususu otomobilin Türkiye’de 19 bin TL’den satışa sunulması bekleniyor. Araç yapımcısı Changli’nin Türkiye piyasasına sokacağı elektrikli otomobil, 3 kişilik olarak tasarlandı ve saatte 35 km maksimum sürate ulaşıyor.

Bu araç yurtdışından Türkiye’ye geliyor: Fiyatı 20 Bin TL bile değil! Otomobili almayanı dövüyorlar! Türkiye'de artık otomobil almak hayal haline geldi. Bu anlamda vatandaşlar çeşitli alternatifler üzerinde duruyor. İmdada ise Çinli bir otomobil firması yetişiyor. Saatte 35 km maksimum sürate ulaşan otomobil yurtdışından Türkiye’ye geliyor. Merakla beklenilen otomobilin Türkiye’de satış fiyatı ise 19 bin TL bile olmayacak.

OTOMOBİL 35 KM HIZA ULAŞIYOR


Changli J10 ile ilgili olarak incelemeler da yoğunlaştı. Elde edilen verilere göre çok ilerlemiş teknik özelliklere sahip olmayan bu vasıta kent içi kullanımda büyük ilgi görebilecek niteliklere sahip. Saatte maksimum 35 km sürate ulaşabilen Changli J10, 3 kişilik olarak tasarlandı. Ön ve arka lambalar led şeklinde tasarım edilen J10'un büyük bir satış rakamına ulaşmasına net gözüyle bakılıyor.CİTROEN AMİ İÇİN DETAY 

Geçen ay Türkiye’ye adeta giriş yapan Citroen Ami vasıtalar içerisinde mühim ilerlemeler yaşandı. Söz hususu iddialara göre, elektrikli scooter hizmeti ile adından söz ettiren kent içi ulaşım şirketi Martı Citroen Ami amacıyla mühim miktarda sipariş verdi.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER