Bu Akşam Ödemeler Hesaba Yatıyor: TC Kimlik Numaranızla PTT Üzerinden Veriliyor! Resmen Açıklandı!

Bu Akşam Ödemeler Hesaba Yatıyor: TC Kimlik Numaranızla PTT Üzerinden Veriliyor! Resmen Açıklandı!
YAYIN TARİHİ: 22.11.2021 09:44:00

Ardı ardına belli oldu! Resmen Açıklandı! Bu Akşam Ödemeler Hesaba Yatıyor: TC Kimlik Numaranızla PTT Üzerinden Veriliyor. Bilindiği gibi PTT üzerinden devlet çeşitli yardımlar veriyor. Bu anlamda pandemi yardımı 1.100 TL olarak yapılırken aynı zamanda Aktif Bank işbirliği ile 80.000 TL kredi veriliyor. Bu bağlamda PTT üzerinden ödeme alacaklar başvuru yapmak isteyenler için PTT oldukça güzel bir kolaylık sağlıyor. Yardım paraları ve kredi için müşterilerine hızlı çözümler vadediyor. PTT'den kredi başvurusu yapıp onay aldıktan sonra, paralar anında hesabınıza yatıyor.

Resmen açıklama yapıldı! Peş peşe detaylar aktarıldı. Bu akşam ödemeler hesaba yatıyor: TC kimlik ile PTT üzerinden alınacak. Son dakika duyuruldu. Detayları sizler için verdik.

PTT 80.000 TL VERİYOR

PTT tarafından işlem yapacak olan müşterilere ihtiyaç kredisi vererek nakit kampanyası tam gaz devam ediyor. PTT ile Aktif Bank tarafından yapılan işbirliği sonucunda uygun faiz oranlarıyla 80.000 TL hesaba anında yatıyor. Bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Ayrıca PTT müşterisi olmak bir başka önemli şart olarak karşımıza çıkıyor. Emekli olan kişiler maaşlarını PTT'den alıyorsa bir adım önde oluyorlar. Bu bağlamda binlerce lira kredi onayını hemen alabilirler  

3050 NUMARASINA MESAJ ATARAK KREDİNİZİ ALIN

PTT Aktif Bank ile güçlerini birleştirdi. Bu anlamda 80.000 TL amlak isteyenlerin tek yapması gereken cep telefonlarını kullanarak SMS göndermek olacak. PTT şubelerine gidecek kadar zaamnı olmayanlar işlerini PTT ewb sitesi üzerinden anında çözebilirler. 2 dakika içerisinde kredi onayı ve ödeme planı cep telefonunuza kısa mesaj olarak ieltiliyor. Şunu da belirtekim bu mesajlar ücretsiz.


1.100 TL PTT ÜZERİNDEN ALINIYOR

Pandemi dolayısıyla büyük ekonomik sıkıntı çeken vatandaşlar için pandemi destek ödemesi 4. faz olarak gerçekleştiriliyor. Bununla beraber paralar PTT'ye yatıyor. PTT şubelerine giderek pandemi destek ödemelerini elden hemen alabiliyorsunuz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER