BTT Coin Neden Yok, Ne Zaman Açılacak? BTT Paribu Geldi Mi? BTT Coin Paribu'da Listelendi Mi?

BTT Coin Neden Yok, Ne Zaman Açılacak? BTT Paribu Geldi Mi? BTT Coin Paribu'da Listelendi Mi?
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 09:45:00

​FED faiz kararı ardından kripto para dünyasında hareketlilik yaşanırken, Bitcoin resmen çakıldı. Öte yandan başka altcoinlerde dalgalanma ise devam ediyor. Yatırımcılar bağlamında sorulan sorular ise BTT paribu geldi mi? BTT coin Paribu'da listelendi mi? BTT coin neden yok, ne zaman, hangi tarihte açılacak? Gibi detaylardır. 

FED faiz kararı sonrasında kripto para piyasasında adeta deprem yaşandı. Bu anlamda bir çok alt coin ters düz olmuş durumda. Milyonların büyük bir hevesle beklediği Bittorrent ise merak ediliyor. Bittorrent yani BTT Paribu'ya geldi mi? Sorusu gündem oldu. Peki BTT paribu geldi mi? BTT coin Paribu'da listelendi mi? BTT coin neden yok, ne zaman açılacak? Sorularının yanıtlarını toparladık. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

BTT PARİBU GELDİ Mİ? BTT COİN PARİBU'DA LİSTELENDİ Mİ? BTT COİN NEDEN YOK, NE ZAMAN AÇILACAK?


Bittorent coinin Paribu'da tekrardan listelenmesine yönelik şimdilik açıklama yapılmadı. Açıklama geldiği anda detaylara haberlerim.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz...BTT BİTTORRENT NE KADAR? KAÇ PARADAN İŞLEM GÖRDÜ?

BitTorrent günümüz fiyatı ₺0,029497 TRY, 24 saatlik prosedür hacmi ₺61.272.101 TRY olarak açıklandı.BİTTORRENT TOKEN BTT NEDİR?


BTT, daha hızlı yani maksimum süratli dosya transferi bağlamında kullanılabiliyor. Eşler arası ağda paylaşılan dosyaların indirme süratini çoğaltmak bağlamında kullanılabilen BTT aynı süretle, indirilmiş olan dosyaların diğer kullananlara paylaşılması (seed) karşılığında da kazanılabiliyor.BİTTORRENT'İ İLK YAPAN KİM?

Brad Cohen ve David Harrison doğrultusundan tasarlanan BitTorrent, 2004 senesinde şirket durumuna geldi. 

BİTTORRENT COIN NASIL ALINIR?

Tron blockchain ağı üstüne yaşama geçirilen BTT, TRC-10 seviyesine sahip. BitTorrent Token satın alabilmek için, önde gelen merkezi kripto para borsaları bağlamında kullanılabilir.  İşlem hacmine bakacak olursak, Binance, Huobi ve KuCoin gibi kripto para borsaları ilk sıralarda yer alıyor. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR