Böylesini Görmediniz Duymadınız! Ziraat Bankası Bomba Faizle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Böylesini Görmediniz Duymadınız! Ziraat Bankası Bomba Faizle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 17:59:00

Ziraat Bankası, emekli vatandaşlarımızın yanında yer almaya devam ediyor. Bu anlamda emekliler yaşadıkları ekonomik problemlerin sonrasında ek kaynak arayışı içinde kaldılar. Emeklilerin son zamanlarda yaşanan enflasyon oranlarıyla birlikte alım güçleri bir hayli düşmüştü. Buna göre Ziraat Bankası doğrultusundan emekli müşterilere düşük faizli ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu olanağı değerlendiren emekli müşteriler katlanılabilecek maliyetler ile birlikte ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

Ziraat Bankası bağlamında emekli vatandaşlarımız için çeşitli kampanyalara yapılıyor. Ziraat Bankası tarafından yapılan son açıklamayla birlikte emeklilere büyük bir müjde verildi. Emekliler Ziraat Bankası bağlamında düşük faizlerle ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Üstelik bu sarfedilen ihtiyaç kredisinin geri ödemesi içi,n emeklilere çok değişik basit ödeme seçenekleri de verilecek. Bu olanağı değerlendiren emeklilerin hayat sürdürdükleri finansal hatalar geçici olarak dönem dışı olabilecek. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

ZİRAAT BANKASI EMEKLİNİN ARTISI KREDİSİ 

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan emekliler kendilerine özel kampanyadan yararlanmaları durumunda aylık yüzde 1,69 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken emekliler 985 TL aylık taksit ödeyerek bu nakit desteğini alabiliyorlar.

Emekli vatandaşlar bağlamında ihtiyaç kredisi müracaatı yapmaları durumunda çok düşük bir maliyetle bu finansman desteğini anında elde edebiliyorlar. Fakat emekliler Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde yüzde 1,69 seviyesinda aylık faiz ile karşılaşıyorlar. Bu da çok büyük bir maliyet üstünlüğü manasına geliyor. Bir diğer bankada bulunamayacak bir faiz seviyesi ile ihtiyaç kredisi çekmek emeklilere olabildiğince cazip geliyor.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR