Böyle enselendi kimin eli kimin cebinde! Masterchef Somer Sivrioğlu'nun sevgilisi Masterchef'ten!

Böyle enselendi kimin eli kimin cebinde! Masterchef Somer Sivrioğlu'nun sevgilisi Masterchef'ten!
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:45:00

​Masterchef Somer Sivrioğlu'nun sevgilisi yine Masterchef'ten! Eşini aldattı kimin eli kimin cebinde... TV 8 ekranlarında 4 sezondur yayınlanan Masterchef'te jüri üyeliği yapan, aynı zamanda dünyaca ünlü de bir şef olan Somer Sivrioğlu, geçtiğimiz yıllarda özel hayatındaki kaosla günlerde magazin manşetlerini süslemişti. İlk sezondaki jüri üyesi Hazer Amani'nin eşini Sıla ile aldatıp günlerde konuşulmasının hemen ardından Somer Sivrioğlu'nun da eşini aldattığı ortaya çıkmıştı. Peki Somer Şef nasıl enselendi? Somer Sivrioğlu'nun Masterchef'ten çıkan sevgilisi kim? 

4 sezondur TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef'te jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu, yılın 6 ayını yarışma nedeniyle Türkiye'de, 6 ayını da aslında yaşadığı Avustralya'da geçiriyor. Instagram'da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan Somer Sivrioğlu eşini aldattığı haberleriyle magazin gündemine oturmuştu. Somer Sivrioğlu'nun uğruna 18 yıllık evliliğini yıktığı sevgilisi yine Masterchef'ten çıktı. Somer Sivrioğlu'nun yakalanış hikayesi de ortaya çıktı ve eşi hemen boşanma davası açtı. Daha önce yine Masterchef'te jüri olan Hazer Amani de eşini aldatmıştı. Peki kim bu Somer Şef'in gizemli aşkı?


TV 8'de ilk karşımıza çıktığında gastronomi dünyasının tanıdığı ancak Türkiye'nin genelinde çok fazla tanınmayan bir şefti Somer Sivrioğlu. Alanındaki sayılı isimlerden biri olan Somer Sivrioğlu'nun hayatı, Masterchef ile bambaşka bir yere evrildi. Sonrasında attığı her adım magazinlerde yer almaya başladı. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Masterchef'e başladığında 18 yıllık evli, 2 çocuk babası bir adamken eşini Masterchef'ten o isimle aldattı. Peki Somer Sivrioğlu'nun aşk macerası nasıl enselendi? 

18 YILLIK EVLİLİĞİ BİTİREN AŞK
Aldığı eğitimlerden sonra soluğu Avustralya'da alan ve bir restoran zinciri kurmayı başaran Somer Sivrioğlu ilk olarak 2018 yılında Masterchef'te boy göstermeye başladı. 

2001 yılında Aslı Sivrioğlu ile evlenen Somer Sivrioğlu'nun Derin ve Deniz adında 2 çocuğu oldu. Çift, Somer Sivrioğlu'nun Masterchef'e katılmasından sadece 1 yıl sonra boşandı. 2019 yılında yollarını ayıran çiftin evliliği, Somer Şef'in yasak aşkı yüzünden bitti. 


Masterchef Türkiye'nin çekimleri için İstanbul'a gelen Somer Sivrioğlu, Masterchef editorlerinden Pınar Kızılkaya ile aşk yaşamaya başladı. Somer Sivrioğlu ve yasak aşkı Pınar Kızılkaya ilk olarak, Masterchef'in eski jüri üyesi olan Hazer Amani'nin mekanında yakayı ele verdiler. 


İŞTE SOMER SİVRİOĞLU'NUN SEVGİLİSİ PINAR KIZILKAYA
Somer Sivrioğlu ve sevgilisi Pınar Kızılkaya seneler sonra ilk kez, geçtiğimiz aylarda yürüyüş esnasında görüntülenmişti. Somer Sivrioğlu 'kendisi kız arkadaşım olur' diyerek kameralara sevgilisini takdim etmişti. DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER