Botoks Yaptırmamış Botoksun Kendisi Olmuş! Songül Karlı Ve Seda Sayan’ın Ekürisi Uğur Arslan’nın...

Botoks Yaptırmamış Botoksun Kendisi Olmuş! Songül Karlı Ve Seda Sayan’ın Ekürisi Uğur Arslan’nın...
YAYIN TARİHİ: 25.12.2021 14:00:00

‘Karagümrük Yanıyor’ şarkısıyla şöhrete kavuşan sonrasında Songül Karlı ile Su Gibi, Seda Sayan ile Evleneceksen Gel programlarını sunan, Deniz Feneri davası yüzünden bir dönem yargılanan Uğur Arslan’ın son halini görenler küçük dilini yuttu. Botoks işini abartan, kilo alan Uğur Arslan yüzünü gözünü hareket ettiremez hale geldi. İşte Uğur Arslan’ın son hali.

Bir dönemin magazin gündeminden düşmeyen isimlerinden biriydi Uğur Arslan. ‘Karagümrük Yanıyor’ şarkısıyla tanıdığımız Uğur Arslan’ın rotası sonrasında televizyon olmuştu. Sunuculuk kariyerine ağırlık veren Uğur Arslan önce Deniz Feneri adlı bir sosyal yardımlaşma programı sundu. Ancak bu program daha sonra başına iş açtı. Deniz Fener davasında yargılanan ve hapis cezası istenen Uğur Arslan sonrasında beraat etti. Sonrasında Songül Karlı ile bir dönemim furyası olan evlendirme programlarından birini sundu Uğur Arslan. Karlı ile iyi bir uyum yakalayan Uğur Arslan’a sonra ne olduysa oldu ve bu kez de Seda Sayan’la partner oldu. Songül Karlı’yla ortalıklığını sonlandırdıktan sonra Karlı’yla yaşadığı sorunlarla günlerce konuşulmuş ve Karlı’nın eleştirilerinin odağındaki isimlerden biri olmuştu.

Uğur Arslan tüm bunların ardından ortalardan kayboldu. Ne yapıp ettiği merak edilen Uğur Arslan hakkında tüm gerçekler sosyal medyada ortaya döküldü. Şimdilerde bir güzellik salonu işleten Uğur Arslan’ın son hali sosyal medyada trend oldu. Hem kilo alan hem de botoks yaptıran Uğur Arslan son haliyle yüzünü gözünü oynatamaz halde. İşte Uğur Arslan’ın son hali. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER