Biri eşinden biri sevgilisinden ayrılmıştı meğer... Masterchef Danilo Zanna Eda Ece bombası patladı!

Biri eşinden biri sevgilisinden ayrılmıştı meğer... Masterchef Danilo Zanna Eda Ece bombası patladı!
YAYIN TARİHİ: 17.11.2021 09:51:00

Şu an sahibi olduğu ne varsa her şeyi Türk eşi Tuğçe Demirbilek’e borçlu Danilo Zanna. 4 sezondur TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef’te 3 sezondur kesintisiz olarak jüri üyeliği yapan Danilo Zanna bir süre önce eşi Tuğçe Demirbilek Zanna’yla boşanacaklarını açıklayarak herkesi şoke etmişti. Sonrasında ise Danilo Zanna’nın adı Masterchef yarışmacısı Pelin Zaman’la anılmıştı. Diğer bir yanda da şimdilerde Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteriyle olay yaratan ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’den, 3. Kez ayrıldığı iddia edilen Eda Ece. 

Masterchef Danilo Zanna Eda Ece bombası patladı! Biri eşinden biri sevgilisinden ayrılmıştı meğer... Seyahat için geldiği Türkiye’de hayatının aşkını buldu Danilo Zanna. Daha önce pek çok dünya şehrinde yaşayan, 1982 doğumlu şef Danilo Zanna, bir hafta sonu için İstanbul’u gezmeye geldi. Ve bu gezme dürtüsü hayatını değiştiren olay oldu. Kısa bir süreliğine geldiği Türkiye’de, Tuğçe Demirbilek ile tanışan Danilo Zanna, ülkesine dönmek yerine aşkı seçti.

Sonrasında Şangay’a yerleşmek isteyen çifte bu kez de hamilelik durumu engel olunca Zannalar Türkiye’de yerleşik hayata geçti. Sonrasında da yürü ya kulum… Tuğçe Demirbilek ile evlenip, Türkiye’ye yerleştikten sonra hayatı değişti Danilo Zanna’nın. Yetenekli bir şef olan Danilo Zanna yemek programları yaptı sonrasında reality şova geçti. İtalyan İşi adında bir program yapan Danilo Zanna’nın asıl tanınırlığı atv ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu programından sonra oldu.


Sonrasında pek dizi ve filmde minik roller oynayan Danilo Zanna, en büyük patlamasını da tabi ki, TV 8’in sevilen yarışması Masterchef ile oldu. Hazer Amani’nin jüri koltuğunu bırakmasının ardından, 2. Sezonda jüri koltuğuna oturan Danilo Zanna, işte kazandı ama aşkta kaybetti. Kısa bir süre önce eşi Tuğçe Demirbilek Zanna’yla boşanacaklarını açıklayan Danilo Zanna’nın adı Masterchef yarışmacılarından Pelin Zaman’la yasak aşk iddialarına karıştı.


Danilo Zanna’nın, şöhrete giden yolunca Gupse Özay’ın ‘Görümce’ adlı sinema filmi de var. 2016 yapımı filmde ‘Francesco’ karakterine hayat veren Danilo Zanna bu filmle daha çok sevildi. Aynı filmde oynayanlardan biri de Eda Ece’ydi. Eda Ece ve Danilo Zanna’nın yakın arkadaş olduğu gerçeği sosyal medyayı salladı. Danilo Zanna da bir süre önce de, Eda Ece’yle birlikte bir fotoğrafını, Instagram’ının hikaye bölümünden paylaşarak çok yakın arkadaş olduklarını göstermişti.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER