Biraz Önce Belli Oldu! Kredi Notu Sıfır Olanlara ve Kredi Notu Düşük Olanlara 50.000 TL Kredi

Biraz Önce Belli Oldu! Kredi Notu Sıfır Olanlara ve Kredi Notu Düşük Olanlara 50.000 TL Kredi
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 09:45:00

Yaşanılan ekonomik zorluklar neticesinde birçok vatandaş borçlarını ödeyebilmek ve geçinebilmek için kredi araştırmaları yapmaktadır. Özellikle kredi notu düşük olanlar kredi alamamaktan oldukça şikayetçi durumda. Ancak 2022 yılı itibari ile kredi notu düşük olanlara büyük bir müjde geldi!

Kredi notuna bakılmaksızın 50 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu kapsamda kredi veren bankalar ise şu şekildedir; Vakıfbank, Ziraat bankası, QNB Finansbank ve Garanti bankasıdır. Kredi notunuz düşükse ve 50 bin TL’ye kadar kredi çekmek istiyorsanız, kapsamlı bir banka araştırması yapmanız yeterli olacaktır. İşte bazı bankaların kredi koşullar! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Vakıfbank 50.000 TL Kredi Başvuru Şartları


Bir devlet bankası olan Vakıfbank, kredi notunuz çok düşük olsa 50.000 TL kredi vermektedir. Bu kredi için müşterilerin karşılaması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Kredi notunuz ne kadar düşük olursa olsun bu krediden yararlanabilmek için mutlaka çalışıyor olmanız gerekiyor. Ayrıca kredi maaş hesabınıza verilecek olup hiç kredi kartı kullanmamış olmanız gerekmektedir. Son olarak en az 1 senelik sigorta girişinizin olması da gerekmektedir.


Ziraat Bankası 50.000 TL Kredi Başvuru Şartları


Ziraat bankası üzerinden kredi notu düşük olan vatandaşlar kredi çekebilmek en az 6 ay sigorta girişlerinin olması gerekmektedir. Ayrıca şubeden şubeye bu süre değişmektedir. Ancak genel olarak 6 aydır. Öte yandan diğer bankalardan farklı olarak Ziraat bankası, kefil şartı ile kredi vermektedir. Kefilsiz kredi işlemlerinde 50 bin TL yerine 10 bin TL kredi fırsatı verilmektedir. Bu bankada kredi kartınızın olması ya da olmaması gibi bir şart aranmamaktadır.

Garanti Bankası 50.000 TL Kredi Başvuru Şartları


Garanti bankası üzerinden kredi çekme işleminde bulunmak isteyen vatandaşların karşılaması gereken şartlar şu şekildedir. Kredi notunuza bakılmaksınız en az 3 ay sigorta girişinizin olması gerekmektedir. Ayrıca en fazla 1000 TL limite sahip kredi kartına sahip olmanız gerekmektedir. Diğer bankalara göre başvuru şubelerden değil de mobil bankacılık üzerinden yapılmaktadır. Garanti ve diğer bankların faiz oranları ise 2,5 olarak belirlenmiş olup 3 ay ertelemeli geri ödeme fırsatı da verilmektedir.
 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR